RBLipsk.pl

Polski fanklub RB Lipsk

Powiew świeżości, poszukiwanie klubu, z którym można tworzyć historię od samego początku czy po prostu uwielbienie do ładnego futbolu, który porywa tłumy. Różne są powody czemu kibicujemy Die Roten Bullen.

Łączy nas przede wszystkim uwielbienie do klubu z Red Bull Areny.

Dołącz do fanklubu

Do fanklubu RB Lipsk Polska należy obecnie 57 osób.

Misja

Misją naszego fanklubu jest integracja polskich kibiców RB Lipsk. Dążymy również do promowania klubu w Polsce i za granicą. Chcemy utrzymywać dobre kontakty wśród lokalnych fanklubów z innych krajów.

Co daje dołączenie do fanklubu?

Społeczność

Chcemy, żeby RB Lipsk Polska było społecznością przyjazną dla każdego kibica RB Lipsk i każdy mógł czuć, że to jest jego grupa przyjaciół, których łączy klub z Saksonii.

Gadżety

Dołączając do RB Lipsk Polska będziesz mieć szansę zaopatrzyć się w unikalne gadżety naszego fanklubu, które dostępne będą wyłącznie dla członków RB Lipsk Polska.

Wyjazdy

Czym jest piłka nożna bez oglądania jej na żywo na stadionie? Dlatego będziemy organizować grupowe wyjazdy na mecze w Lipsku, jak i w innych miejscach.

Dołącz do fanklubu

Jeżeli jesteś gotowy dołączyć do fanklubu, wypełnij formularz poniżej.

Kontakt

Jeżeli chcesz się skontaktować w sprawach związanych z fanklubem RB Lipsk Polska prosimy o wysyłanie wiadomości na adres e-mail fanklub@rblipsk.pl lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku.