RBLipsk.pl
Bundesliga

„Zasłużenie wygraliśmy 4:0” - wypowiedzi po meczu z VfB Stuttgart

Jesse Marsch, Emil Forsberg i Dominik Szoboszlai udzielili komentarzu po wygranym 4:0 meczu z VfB Stuttgart.

Jesse Marsch

To była świetna reakcja na porażkę w Moguncji. Byliśmy bardzo agresywni z piłką i bez niej. To był naprawdę wspaniały występ z naszej strony. Ale to wciąż początek sezonu i musimy zachować pokorę. Emil Forsberg i Dominik Szoboszlai to świetni zawodnicy i wspaniali ludzie. Po meczu z Mainz dużo rozmawialiśmy o tym, co moglibyśmy poprawić. Potrzebowaliśmy więcej energii i zaangażowania. Szobo i Emil powiedzieli: nie ma problemu, podejmiemy się tego razem. Emil był prawdziwym kapitanem. Grał bardzo dobrze, a Szobo to młody zawodnik z dużym potencjałem. Dobrze się znamy. Codziennie ciężko pracuje i wiele daje drużynie.

Nie pamiętam kiedy ostatnio wpuszczono tylu kibiców, to szaleństwo. Chcieliśmy dziś zademonstrować naszą pasję. Dzisiejszy mecz był agresywny i intensywny. Wygraliśmy dużo piłek. To był naprawdę dobry występ, ale wciąż mamy dużo do zrobienia. Powiedziałem przed meczem, że Emil i André są wykonawcami rzutów karnych. Fakt, że Emil oddał piłkę André żeby mógł strzelić gola, aby lepiej się zaaklimatyzować, mówi wszystko o Emilu i naszej drużynie. Przy takiej mentalności w grupie nasze możliwości są bardzo, bardzo duże.

Emil Forsberg 

Gęsia skórka! Musieliśmy czekać tak długo, aby zagrać przed naszymi fanami i absolutnie chcieliśmy dać im dzisiaj zwycięstwo. Dziś wiele zrobiliśmy dobrze i zasłużenie wygraliśmy 4:0. Mieliśmy za sobą wspaniały tydzień, intensywnie trenowaliśmy i jest to po prostu bardzo przyjemne. Możemy być bardzo zadowoleni.

Dominik Szoboszlai

Dzisiaj był mój pierwszy mecz tutaj, na Red Bull Arena, przed naszymi fanami. Nie znali mnie wcześniej, a teraz jestem bardzo zadowolony z występu, a zwłaszcza z trzech punktów. Kibice dali nam niesamowitą energię, to dzięki ich wsparciu. 

Dodaj komentarz

Podobne artykuły
„Urządziliśmy pokaz sztucznych ogni” – wypowiedzi po meczu z Club Brugge

„Urządziliśmy pokaz sztucznych ogni” – wypowiedzi po meczu z Club Brugge

Wypowiedzi po wygranym 5:0 meczu z Club Brugge udzielili Achim Beierlorzer, Kevin Kampl, Emil Forsberg i André Silva.

  • Liga Mistrzów
  • 0
Marsch i Gulácsi z pozytywnymi wynikami testu na koronawirus!

Marsch i Gulácsi z pozytywnymi wynikami testu na koronawirus!

Jesse Marsch uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Szybki test Pétera Gulácsiego również dał pozytywny wynik.

  • Aktualności
  • 0
Jesse Marsch po meczu z TSG 1899 Hoffenheim: „To był nasz najgorszy występ w sezonie”

Jesse Marsch po meczu z TSG 1899 Hoffenheim: „To był nasz najgorszy występ w sezonie”

Jesse Marsch, Willi Orban i Péter Gulácsi udzielili komentarzu po przegranym 2:0 meczu z TSG 1899 Hoffenheim.

  • Bundesliga
  • 0
Deschamps znowu pomija Nkunku

Deschamps znowu pomija Nkunku

Didier Deschamps, selekcjoner reprezentacji Francji, wysłał jakiś czas temu powołania na listopadowe mecze międzynarodowe. Po raz kolejny w powołaniach brakowało...

  • Aktualności
  • 2