Strona obecnie nie jest regularnie aktualizowana z powodu braku pełnej redakcji. Chcesz pomóc? Dołącz do nas

RBLipsk.pl
Bundesliga

Wypowiedzi po meczu z VfB Stuttgart

Wypowiedzi po meczu z VfB Stuttgart

Julian Nagelsmann, Willi Orban i Dani Olmo udzielili komentarzu po wygranym 0:1 meczu z VfB Stuttgart.

Julian Nagelsmann

„Jestem bardzo zadowolony z tego meczu. Od pierwszej minuty dobrze się dogadywaliśmy i poprawialiśmy się przez całą pierwszą połowę. Byliśmy naprawdę mocni w pierwszych 30 minutach po przerwie. Oczywiście powinniśmy byli strzelić drugiego i trzeciego gola, ale trzeba też pochwalić Gregora Kobela ze Stuttgartu, który rozegrał niewiarygodny mecz”.

„Jednak nasi chłopcy zasłużyli na zwycięstwo. Zwycięska bramka była znakomicie wykonana. Dokładnie tak chcieliśmy grać przeciwko drużynie ze Stuttgartu, która mocno broniła swojej bramki”.

„Z naszej strony chciałbym szczególnie wyróżnić Pétera Gulácsiego, który zdobył kolejne czyste konto i wykonał wspaniałą obronę w końcówce meczu. W takich momentach można powiedzieć, jak jest ważny dla zespołu z całym swoim doświadczeniem”.

Willi Orbán

„Podsumowując, zasłużenie wygraliśmy. W pierwszej połowie wszystko szło naprawdę dobrze, ale w przerwie zmieniliśmy kilka rzeczy, które mogliśmy zrobić lepiej w drugich 45 minutach. Naprawdę dominowaliśmy i stworzyliśmy sobie wiele okazji”.

„Pod koniec meczu było dużo napięcia, co było naprawdę niepotrzebne. Péter Gulácsi musiał wykonać dobrą obronę. Ogólnie podoba mi się sposób, w jaki teraz gramy. Nasza gra jest teraz bardzo stabilna, więc z pozytywem patrzymy w następne tygodnie i mecze”.

Dani Olmo

„Oczywiście jesteśmy bardzo zadowoleni z wygranej. Cieszę się, że mogłem pomóc drużynie osiągnąć cel. Lepiej wykorzystaliśmy naszą grę w drugiej połowie, co pomogło nam stworzyć więcej okazji i strzelić zasłużonego gola”.

„Z Angeliño rozumiem się naprawdę dobrze i to pokazała moja bramka. Graliśmy już razem w reprezentacji narodowej i jest on fantastycznym zawodnikiem. Pokazał to już wiele razy podczas swojego pobytu w RB Lipsk. Wie, gdzie będę na boisku, a jego dośrodkowanie było po prostu idealne”.

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły