RBLipsk.pl
Bundesliga

Wypowiedzi po meczu z TSG Hoffenheim

Wypowiedzi po meczu z TSG Hoffenheim
fot. © rbleipzig.com

Julian Nagelsmann, Yussuf Poulsen, Willi Orban i Tyler Adams udzielili komentarzu po zremisowanym 0:0 meczu z TSG Hoffenheim.

Julian Nagelsmann 

Zdecydowanie nie był to nasz najlepszy mecz. Mimo że nie stworzyliśmy wystarczająco dużo okazji do zdobycia bramki, byliśmy bardziej dominującą drużyną i w końcówce mieliśmy trochę pecha przy bramce Yussufa Poulsena. Mieliśmy kilka dobrych momentów i dwie lub trzy dobre sytuacje, których w pełni nie wykorzystaliśmy.

Ogólnie zabrakło agresywnych wejść w pole karne, przede wszystkim bez piłki. Dlatego nie udało nam się odnieść zwycięstwa.

Yussuf Poulsen 

Jesteśmy rozczarowani, zwłaszcza po tym, jak myśleliśmy, że wygraliśmy mecz w ostatniej chwili. Bramka słusznie została nieuznana, ponieważ zdobyłem ją niezgodnie z przepisami. Trudno to znieść.

To nie był nasz najlepszy mecz. W ataku stworzyliśmy sobie za mało sytuacji. Dlatego wynik jest zrozumiały.

Willi Orban

Byliśmy bardziej wymagający, zwłaszcza w drugiej połowie i zdominowaliśmy mecz. Dlatego decyzja o nieuznaniu gola Yussiego była trudna do zaakceptowania.

Zasłużyliśmy dzisiaj na wygraną. Jednak w ostatniej tercji boiska nie byliśmy wystarczająco zdecydowani i nie wykorzystaliśmy swoich okazji. Patrząc wstecz, to był decydujący czynnik.

Tyler Adams 

Po meczu mam mieszane uczucia. Zwykle dominujemy u siebie i zazwyczaj mamy kontrolę nad meczem. Jednak Hoffenheim był zwarty w obronie i nie ułatwiał nam gry. Stworzyliśmy sobie kilka okazji, ale nie udało się ich wykorzystać.

Skupiamy się teraz na Kolonii. Chcemy tam zdobyć trzy punkty.

Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły