Strona obecnie nie jest regularnie aktualizowana z powodu braku pełnej redakcji. Chcesz pomóc? Dołącz do nas

RBLipsk.pl
Liga Mistrzów

Wypowiedzi po meczu z PSG

Wypowiedzi po meczu z PSG
fot. © rbleipzig.com

Jesse Marsch, Konrad Laimer i André Silva udzielili komentarzu po przegranym 3:2 meczu z PSG.

Jesse Marsch 

Graliśmy dobrze i mieliśmy kontrolę nad grą przez większość meczu. Po objęciu prowadzenia byliśmy na dobrej pozycji, ale popełniliśmy poważny błąd. Messi i Mbappe nie potrzebują dużo miejsca i czasu, aby zdobyć bramkę. 

Jest wiele pozytywów po tym meczu. Byliśmy odważni i graliśmy dobrze bez posiadania piłki. Stworzyliśmy dużo szans i byliśmy groźni. Jednak ostatecznie przegraliśmy. W nadchodzących meczach musimy popełniać mniej błędów. 

Konrad Laimer 

Być może byliśmy trochę naiwni w jednej lub dwóch sytuacjach. Mimo to możemy być dumni z naszego występu i nie byliśmy gorsi od takiego przeciwnika, jak PSG. W moich oczach byliśmy nawet drużyną lepszą. Piłka nożna czasami nie jest sprawiedliwa. Były szanse, których niestety nie wykorzystaliśmy. PSG było kliniczne, co na tym poziomie jest normalne. 

Brak punktów po trzech meczach sprawia, że nasza sytuacja w grupie jest trudna, ale pokazaliśmy, że potrafimy grać z najlepszymi w Europie. Chcemy zebrać maksymalną liczbę punktów w pozostałych meczach, aby na wiosnę zagrać w pucharach. 

André Silva

Dużo pracowaliśmy, więc ta porażka jest bolesna. Moim zdaniem na mnie był faul. Nie sądzę, żebyśmy zasłużyli na przegraną. 

Jedynym sposobem jest dalsza ciężka praca. Zawsze daję z siebie wszystko dla zespołu i staram się pomagać. 

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły