RBLipsk.pl
Bundesliga

Wypowiedzi po meczu z Herthą BSC: „Wygraliśmy jako drużyna”

Wypowiedzi po meczu z Herthą BSC: „Wygraliśmy jako drużyna”
fot. © rbleipzig.com

Jesse Marsch, Yussuf Poulsen, Emil Forsberg, Christopher Nkunku i Lukas Klostermann udzielili komentarzu po wygranym 6:0 meczu z Herthą BSC.

Jesse Marsch 

Zawsze wierzyłem w zespół i pozostawałem optymistą. Łatwo jest pozostać optymistą, gdy w zespole jest tak wysoka jakość. Nie wszystko poszło idealnie od początku sezonu, ale po prostu kontynuowaliśmy ciężką pracę. Dzisiaj pokazaliśmy jak dobrze potrafimy grać. Myślę, że jesteśmy zasłużonymi zwycięzcami.

Dzisiejszy mecz był dla nas ważnym krokiem. Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, aby zyskać pewność siebie. Teraz skupiamy się na meczu z Club Brugge.

Yussuf Poulsen

Nie tylko zwycięstwo, ale cały występ przyniesie nam wiele dobrego. Wynik 6:0 to potwierdza, a mogliśmy zdobyć więcej bramek.

Dzisiaj wygraliśmy jako drużyna. Zwycięstwo jest dla nas ważne, zwłaszcza, że ostatnio nie zdobyliśmy zbyt wielu punktów. Jestem zadowolony z naszego dzisiejszego występu.

Emil Forsberg 

Pokazaliśmy dzisiaj właściwą odpowiedź po kilku trudnych tygodniach. Pokazaliśmy jak wiele radości sprawia nam granie w piłkę nożną, a także wygraliśmy dla naszych fanów.

Nasze nastawienie, pasja i mentalność były dzisiaj dobre. Chcemy to kontynuować.

Gra przed naszymi fanami sprawia, że jest to łatwiejsze. Jeszcze przyjemniej jest wygrać przed nimi.

Christopher Nkunku

Wiedzieliśmy, że będzie nam łatwiej, jeśli zdobędziemy pierwszą bramkę i udało nam się to zrobić. Po tym po prostu kontynuowaliśmy grę. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wygranej, ale to już za nami i będziemy się przygotowywać do meczu z Club Brugge. Oczywiście chcemy tam kontynuować naszą dobrą grę, dziś daliśmy z siebie wszystko i zostaliśmy za to nagrodzeni. Osiągnęliśmy naprawdę dobry występ jako zespół.

Lukas Klostermann

To był wspaniały mecz i jestem po prostu zadowolony z wygranej. Prawie wszystko ułożyło się tak, jak chcieliśmy. Byliśmy kreatywni, wygrywaliśmy pojedynki i gralismy z dużym zaangażowaniem. 

Dzisiejszy występ może dać nam dużo rozmachu i impulsu do nadchodzących zadań.

Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły