Strona obecnie nie jest regularnie aktualizowana z powodu braku pełnej redakcji. Chcesz pomóc? Dołącz do nas

RBLipsk.pl
DFB-Pokal

Wypowiedzi po meczu z Hannoverem

Wypowiedzi po meczu z Hannoverem
fot. © rbleipzig.com

Domenico Tedesco, Konrad Laimer i Kevin Kampl udzielili komentarzu po wygranym 4:0 meczu w ramach ćwierćfinału DFB-Pokal.

Domenico Tedesco

To był dobry nasz mecz od samego początku. Mieliśmy kontrolę, dużo posiadania piłki i strzelaliśmy bramki. Kluczem do awansu było zdobycie dwóch pierwszych bramek.

Christo naprawdę ciężko pracuje. Mamy wielu dobrych zawodników, którzy chcą zdobywać bramki i być częścią sukcesu. Zawodnicy dają z siebie wszystko podczas treningów. Rywalizacja o pozycję jest wysoka. 

Jestem naprawdę szczęśliwy z powrotu Marcela Halstenberga po kontuzji. Cała drużyna go dopingowała. Takie rzeczy to piękne momenty w futbolu.

Konrad Laimer 

Było kilka gorączkowych momentów po przerwie, kiedy Hannover dawał z siebie wszystko, ale nasz trzeci gol nie pozostawił wątpliwości. André Silva świetnie ze mną zagrał i w końcu udało mi się strzelić gola. 

Christo bardzo nam pomaga. Mam nadzieję, że będzie to kontynuował. Wtedy może być to dla nas naprawdę dobry sezon. 

Naprawdę zasłużyliśmy na awans. To był dobry występ całego zespołu.

Kevin Kampl 

Ogólnie był to bardzo dojrzały występ z naszej strony. Jeśli chcesz zajść daleko w trzech rozgrywkach, ważne jest, abyś mógł sobie pozwolić na rotację. Cieszę się, że wszyscy zawodnicy są dostępni.

Wiemy o tym, że jesteśmy uważani za faworytów. Wiemy, jak fajnie jest pojechać do Berlina i zagrać na Olympiastadion. Jeśli uda nam się tam dotrzeć nie możemy przegapić okazji i zabrać puchar ze sobą do domu.

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły