Strona obecnie nie jest regularnie aktualizowana z powodu braku pełnej redakcji. Chcesz pomóc? Dołącz do nas

RBLipsk.pl
Aktualności

Wypowiedzi po meczu z Bayernem Monachium

Wypowiedzi po meczu z Bayernem Monachium
fot. © rbleipzig.com

Domenico Tedesco i Marcel Halstenberg udzielili komentarzu po przegranym 3:5 meczu o Superpuchar z Bayernem Monachium.

Domenico Tedesco

Gratulacje dla Bayernu Monachium i Juliana Nagelsmanna za wygranie Superpucharu.

Pierwsza połowa absolutnie nie była tym, na co liczyłem. Nie mieliśmy nic przeciwko temu, aby Bayern miał takie posiadanie piłki, ale musieliśmy wykonać lepszą pracę, aby zdobyć bramki. Podarowaliśmy Bayernowi pierwszą bramkę. Zbyt często popełnialiśmy błędy.

Zmieniliśmy nasz system w drugiej połowie i pod koniec byliśmy blisko wyrównania, jednak Bayern wygrał 5:3. Ważne jest, aby obejrzeć ten mecz i przeprowadzić analizę. Oczywiście ja jako główny trener będę teraz spędzał dużo czasu nad tym, aby dokonać właściwych zmian.

Musimy jak najszybciej doprowadzić naszych zawodników do najwyższego poziomu. Brakowało nam również Joško Gvardiola. Jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. 

Marcel Halstenberg 

Nie chcieliśmy dzisiaj nic ułatwiać Bayernowi, zwłaszcza zdobycia bramki. Biorę za to odpowiedzialność. Nie gra się łatwo jeśli do przerwy się przegrywa 3:0. Był to emocjonujący mecz dla kibiców, patrząc na całe 90 minut. W drugiej połowie wyglądaliśmy lepiej i przy odrobinie szczęścia mogliśmy wyrównać. Graliśmy o trofeum, więc nie było niespodzianką, że Bayern dał z siebie wszystko przez 90 minut. 

Naprawiłem swój błąd w postaci zdobytej bramki. Po tej bramce byliśmy znacznie lepsi, ale ostatecznie to nie wystarczyło i jest to bardzo rozczarowujące.

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły