RBLipsk.pl
Liga Mistrzów

Wypowiedzi po meczu z Atlético Madryt

Wypowiedzi po meczu z Atlético Madryt
fot. © rbleipzig.com

Julian Nagelsmann, Tyler Adams, Yussuf Poulsen i Marcel Sabitzer wypowiedzieli się po meczu z Atlético Madryt.

Julian Nagelsmann

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi i jestem bardzo dumny z drużyny. Graliśmy z wielką pasją i byliśmy lepszym zespołem przeciwko bardzo dobrej i doświadczonej drużynie. Byliśmy genialni”.

„Zaczęliśmy mocno i byliśmy bardzo zmotywowani. Chłopcy do końca zachowali spokój i cieszę się, że nie było dogrywki. W ten sposób możemy zaoszczędzić siły na nadchodzący mecz”.

„Paris Saint-Germain jest na najwyższym poziomie z trenerem z najwyższej półki. Mają dużą jakość i są zagrożeniem do ostatniej minuty, co pokazali w meczu z Atalantą Bergamo. Mają świetny skład. Będziemy musieli dać z siebie 100%, nie możemy doczekać się meczu i wyjdziemy mocno zmotywowani”.

Tyler Adams

„Chciałem dodać drużynie energii po wejściu z ławki i to się udało. Oczywiście jestem dumny ze zdobycia tak ważnej bramki w ćwierćfinale Ligi Mistrzów”.

„Wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani półfinałem z Paris Saint-Germain. To silna drużyna i nie możemy się doczekać meczu”.

Yussuf Poulsen

„Nie mogliśmy napisać lepszej historii. To wspaniały dzień i niesamowity moment - musimy się nim cieszyć. Czeka nas kolejny fantastyczny mecz. Byliśmy lepszą drużyną i zasłużenie awansowaliśmy do półfinału”.

„Każdy dał z siebie wszystko, a wiele rzeczy zrobiliśmy po prostu perfekcyjnie. João Félix jest genialnym zawodnikiem, ale po jego bramce zachowaliśmy spokój i stworzyliśmy sobie więcej sytuacji”.

„Dziś byliśmy fantastycznie przygotowani i zagraliśmy znakomicie”.

Marcel Sabitzer

„Mieliśmy solidny plan na ten mecz, który zawdzięczamy naszemu trenerowi. Jednak decydującym czynnikiem było to, że nie chcieliśmy wracać do domu. Jesteśmy szczęśliwi, że awansowaliśmy do półfinału”.

„Atlético to nie tylko bardzo doświadczona drużyna, ma dużą jakość. Ich skład jest niesamowity”.

„Wiemy, że przed nami kolejny trudny mecz, zagramy z Paris Saint-Germain. Dzięki jakości zawodników, których posiadają będziemy musieli być w stanie wysokiej gotowości. Ale na razie po prostu cieszymy się tą wygraną”.

Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły