Strona obecnie nie jest regularnie aktualizowana z powodu braku pełnej redakcji. Chcesz pomóc? Dołącz do nas

RBLipsk.pl
Liga Europy

Wypowiedzi po meczu z Atalantą: „To był bardzo intensywny i wyrównany mecz”

Wypowiedzi po meczu z Atalantą: „To był bardzo intensywny i wyrównany mecz”
fot. © rbleipzig.com

Domenico Tedesco, Péter Gulácsi, Willi Orbán i Konrad Laimer udzielili komentarzu po zremisowanym 1:1 meczu z Atalantą w ramach pierwszego ćwierćfinałowego meczu w Lidze Europy.

Domenico Tedesco

To był bardzo intensywny mecz. Tego się spodziewaliśmy. Atalanta była bardzo silna i dużo biegała. To sprawiało, że ten mecz był trudny, zwłaszcza, że jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W pierwszej połowie mieliśmy trochę więcej posiadania piłki, niż się spodziewaliśmy. To był bardzo otwarty mecz z szansami po obu stronach. Myślę, że to sprawiedliwy wynik.

Péter Gulácsi 

Graliśmy przeciwko silnej drużynie i był to wyrównany mecz. Miałem więcej pracy niż zazwyczaj. Przed meczem wiedzielismy, że mecz z Atalantą nie będzie łatwy. Rewanż na pewno będzie ciekawy i zrobimy wszystko, aby przejść do następnej rundy.

Willi Orbán

To był interesujący mecz pod względem taktyki. Druga połowa była bardzo ciekawa, z wieloma szansami po obu stronach. Być może nie byliśmy zbyt przekonujący w pierwszej połowie. W drugiej połowie graliśmy lepiej i przy odrobinie szczęścia wygralibyśmy ten mecz 2:1. Na koniec to przyzwoity punkt wyjścia przed rewanżem i nie mogę się doczekać meczu w Bergamo.

Konrad Laimer 

To był bardzo intensywny mecz. Było wiele okazji po obu stronach. Myślę, że powinniśmy strzelić jedną lub dwie bramki więcej, ale mogliśmy też stracić bramkę. To był dobry występ obu zespołów. Zdecydowanie jest kilka rzeczy, które możemy zrobić lepiej w rewanżu. W przyszłym tygodniu chcemy awansować do następnej rundy.

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły