RBLipsk.pl
Bundesliga

Wypowiedzi po meczu z 1. FSV Mainz 05

Wypowiedzi po meczu z 1. FSV Mainz 05
fot. © rbleipzig.com

Jesse Marsch, Willi Orbán i Emil Forsberg udzielili komentarzu po przegranym 1:0 meczu z 1. FSV Mainz 05.

Jesse Marsch

Nie tak chcieliśmy rozpocząć ten sezon. Mainz po strzelonej bramce usiadło i walczyło o każdą piłkę. To nie pozostawiało nam wiele miejsca. To zdecydowanie nie była nasza najlepsza gra, ale będziemy kontynuować pracę.

Willi Orbán

Wiemy, czego się spodziewać w Moguncji. Jakość, którą mamy, dzisiaj nam nie wystarczyła. Mieliśmy nadzieję, że ten mecz potoczy się inaczej. Przeanalizujemy grę i poradzimy sobie lepiej w piątek. Chcemy wygrać! Dzisiaj nie byliśmy w stanie stworzyć wyraźnych szans, brakowało nam trochę mocy. Będziemy musieli popracować nad stwarzaniem sobie okazji. To była dopiero pierwsza kolejka, a teraz skupiamy się na tym, co będzie dalej.

Emil Forsberg 

Zrobiliśmy dzisiaj kilka rzeczy dobrze, ale nie na tyle, by wygrać mecz. Mainz broniło się naprawdę dobrze po strzeleniu gola, a potem nie mieliśmy wystarczająco dużo pomysłów na grę. Chcieliśmy znaleźć na nich sposób, ale nie byliśmy w stanie. Musimy to poprawić!

Jesse Marsch jest trenerem, który angażuje każdego zawodnika. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym sezonem, nawet jeśli nie zaczął się dobrze. To był jednak dopiero pierwszy mecz i musimy patrzeć w przyszłość i w piątek pokonać VfB Stuttgart!

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły