RBLipsk.pl
Bundesliga

Wypowiedzi po meczu z 1. FSV Mainz 05

Wypowiedzi po meczu z 1. FSV Mainz 05
fot. © rbleipzig.com

Julian Nagelsmann, Yussuf Poulsen, Emil Forsberg i Tyler Adams wypowiedzieli się po zwycięskim meczu z 1. FSV Mainz 05.

Julian Nagelsmann

„Mieliśmy wielu świetnych zawodników na boisku. Dani i Emil to fantastyczni piłkarze, którzy lubią mieć piłkę przy nodze. Grali razem znakomicie. To wspaniałe osiągnięcie przeciwko drużynie, która była ustawiona głęboko”.

„W dniu otwarcia chodzi o dobre rozpoczęcie sezonu. Ważne jest, aby zrobić pierwszy krok w kierunku naszych celów i pokazać, że jesteśmy gotowi na intensywny sezon. Chcieliśmy zagrać na 100% od pierwszej minuty”.

„Gdybyśmy wykorzystali wszystkie nasze szanse, mogło paść siedem lub osiem bramek. Przed nami trudny mecz z Bayerem Leverkusen, w którym będziemy musieli zagrać jeszcze lepiej”.

Yussuf Poulsen

„Jesteśmy zadowoleni z rozpoczęcia sezonu od pewnego zwycięstwa. Jesteśmy również zadowoleni z tak wielu stworzonych sytuacji bramkowych. W przyszłym tygodniu musimy zagrać jeszcze lepiej”.

„Pomimo krótkiego okresu przygotowawczego, wyglądamy dobrze. Pod koniec meczu brakowało nam trochę energii i nasza gra stała się trochę niechlujna. W posiadaniu piłki mogliśmy podejmować lepsze decyzje, ale to przyjdzie z czasem”.

„Atmosfera z kibicami była niesamowita, na stadionie było naprawdę głośno”.

Emil Forsberg

„Jestem w dobrej formie i chciałem pomóc drużynie. Chcieliśmy dać kibicom dobre widowisko - ponowna możliwość gry przed kibicami była niesamowita”.

„Musisz dać z siebie 100%, żeby pokonać najlepsze zespoły. Jeśli będziemy tak zmotywowani jak dzisiaj, będziemy w stanie rywalizować na szczycie tabeli”.

Tyler Adams

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z dzisiejszego wyniku. Oczywiście byłoby lepiej gdybyśmy zachowali czyste konto”.

„Granie przy udziale kibiców było wspaniałym uczuciem”.

„Jestem zadowolony z Hwang Hee-Chana i Benjamina Henrichsa, którzy mogli dziś zadebiutować w Bundeslidze!”

Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły