RBLipsk.pl
Transfery

Valentino Lazaro na celowniku RB Lipsk

Doniesienia o tym zawodniku sięgają już stycznia tego roku. Wtedy Valentino był pod ostrzałem Antonio Conte i musiał szukać klubu, gdzie znajdzie miejsce w podstawowym składzie. Ostatecznie wybrał półroczne wypożyczenie do Newcastle. 

Julian Nagelsmann wciąż szuka prawego wahadłowego, który wpasowałby się do jego taktyki z trójką obrońców. Klostermann został przerzucony na środek defensywy i wydaje się, że pod sterami Nagelsmanna nie prędko wróci na bok. Choć jest Mukiele, to menedżerowi brakuje bardziej prawego obrońcy, który będzie robił rajdy ofensywne - tak jak Angeliño po lewej stronie.

Angielskie media podają, że Newcastle będą negocjować kwotę wykupu zawodnika z Interu Mediolan, ale ta, nawet w obliczu koronawirusa, może okazać się zbyt wysoka dla Srok.

RB wciąż obserwuje Austriaka i jedynym poważnym konkurentem do wyścigu o 24-latka ma być Eintracht Frankfurt.

Ostatnio pojawiła się nawet plotka o tym, że Inter zaproponuje wymianę Lazaro - Werner, z dopłatą oczywiście Nerazzurrich. Nie wydaje się jednak, żeby działacze naszego klubu, byli zainteresowani taką transakcją. 

Lazaro grał już w klubie Red Bulla, w swojej ojczyźnie. Wiadomo, że chodzi o Red Bull Salzburg. Stamtąd trafił do Herthy Berlin, by po kilku sezonach przykuć uwagę Antonio Conte, który sprowadził go do Interu, gdzie nie błyszczał tak jak w poprzednich zespołach.

Jakub Michalak
Jakub Michalak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły