RBLipsk.pl
Bundesliga

„To było zasłużone zwycięstwo” - komentarze po meczu z Herthą BSC

„To było zasłużone zwycięstwo” - komentarze po meczu z Herthą BSC
fot. © rbleipzig.com

Julian Nagelsmann, Marcel Sabitzer, Willi Orbán i dwóch debiutantów w pierwszym składzie, czyli Alexander Sørloth i Justin Kluivert wypowiedzieli się po wygranym 2:1 meczu z Herthą BSC w ramach 5. kolejki Bundesligi.

Julian Nagelsmann

„To było zasłużone zwycięstwo. Początek nie był łatwy, ale po strzelonej bramce była to dobra pierwsza połowa z wieloma dobrymi sytuacjami bramkowymi. Czerwone kartki nie były dla nas wyraźną przewagą, zaczęli grać głębiej. Jednak graliśmy dobrze i zasłużenie odnieśliśmy zwycięstwo. Mieliśmy spore szanse na zdobycie bramki - mecz nie był tak wyrównany jak sugeruje wynik”.

Marcel Sabitzer

„Jestem zachwycony moim powrotem. Byłem naprawdę dobrze przygotowany i bardzo dobrze pracowałem z naszym trenerem od przygotowania fizycznego, który zapewnił mi świetną kondycję”.

„Ogólnie byliśmy lepszą drużyną. Spisaliśmy się dobrze i na koniec zasłużyliśmy na zwycięstwo”.

Willi Orbán

„To zdecydowanie nie był nasz najlepszy mecz, ale uważamy, że to dobre zwycięstwo, na które zasłużyliśmy. Hertha nie miała żadnych wyraźnych szans na zdobycie gola. Dobrze graliśmy w obronie”.

„W środę przeciwko Manchesterowi United potrzebujemy więcej bezpiecznego posiadania piłki i więcej wydajności w ataku. Nie możemy przed niczym stronić. Osobiście, nie mogę się doczekać meczów, które są przed nami”.

Alexander Sørloth

„Kontrolowaliśmy mecz, dobrze atakowaliśmy i stworzyliśmy dobre sytuacje - może mogliśmy je lepiej wykorzystać. Cieszę się, że zagrałem od pierwszej minuty, ale ważniejsze jest zwycięstwo i nadal jesteśmy na czele tabeli”.

Justin Kluivert

„To był mecz, który wiele od nas wymagał i dlatego to ważne zwycięstwo. Świetnie było zadebiutować w pierwszym składzie. Nie mogę się doczekać więcej minut”.

Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły