RBLipsk.pl
Bundesliga

„To był naprawdę ładny gol” - wypowiedzi po meczu z Herthą

„To był naprawdę ładny gol” - wypowiedzi po meczu z Herthą
fot. © IMAGO / Picture Point LE

Julian Nagelsmann, Marcel Sabitzer i Yussuf Poulsen udzielili komentarzu po wygranym 3:0 meczu z Herthą.

Julian Nagelsmann

„Po pierwsze, musimy przyznać, że mieliśmy dzisiaj dobrego przeciwnika. Boisko było trudne do gry, co sprawiło, że gra była męcząca dla obu stron”.

„Naprawdę chcieliśmy wygrać i można było to zobaczyć. Ostatecznie uważam, że wynik był trochę za wysoki, zwłaszcza że pozwoliliśmy przeciwnikom na kilka okazji. Nie zawsze łatwo jest wrócić po wyczerpującym meczu w środku tygodnia, więc jesteśmy dziś jeszcze bardziej zadowoleni”.

„Po pechu Sabiego i Nordiego w środku tygodnia, dziś ich reakcja była dobra. Nie opuścili głowy, a raczej odbili się z powrotem!”

„Oczywiście cieszymy się, że doskoczyliśmy do Bayernu na dwa punkty. Niektóre drużyny za nami również zdobyły punkty, co sprawia, że dzisiejsze zwycięstwo jest jeszcze ważniejsze”.

Marcel Sabitzer 

„W pierwszej połowie nie było łatwo, więc ważne było, żebyśmy zdobyli bramkę przed przerwą. W drugiej połowie kontrolowaliśmy grę i zasłużyliśmy na zwycięstwo”.

„Mam pełne zaufanie do mojej prawej stopy! Uderzyłem piłkę idealnie i wylądowała w siatce. To był naprawdę ładny gol”.

Yussuf Poulsen

„Niezależnie od sytuacji w lidze lub tego, jak zagraliśmy w środku tygodnia, zawsze mamy taki sam poziom motywacji do wygrywania!”

„Dobrze kontrolowaliśmy grę i byliśmy lepszą drużyną. To była zasłużona wygrana”.

„Lubimy podejmować walkę w Bundeslidze i cieszymy się, że możemy toczyć zaciekłą walkę z pozostałymi drużynami o czołowe miejsca w tabeli”.

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły