RBLipsk.pl
Bundesliga

„To był dobry występ i zasłużone zwycięstwo” - wypowiedzi po meczu z Werderem Brema

„To był dobry występ i zasłużone zwycięstwo” - wypowiedzi po meczu z Werderem Brema
fot. © rbleipzig.com

Julian Nagelsmann, Alexander Sørloth, Dani Olmo i Willi Orban udzielili komentarzu po wygranym 1:4 meczu z Werderem Brema.

Julian Nagelsmann

Jestem szczególnie zadowolony z pierwszej połowy. Strzeliliśmy ładne bramki i nie pozwoliliśmy na nic przeciwnikowi. Drużyna naprawdę chciała wygrać. Jesteśmy zmotywowani i dziś było to widać. Ogólnie to był dobry występ i zasłużone zwycięstwo. Chcemy to powtórzyć w pucharze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z trzech punktów.

Między nami a Bayernem jest pięć punktów i wszystko jest w ich rękach. Chcemy zebrać wszystkie możliwe punkty, a przed nami jeszcze wiele trudnych meczów, a także puchar. Spróbujemy wszystkiego, damy z siebie wszystko i zobaczymy, gdzie skończymy.

Alexander Sørloth

Obie bramki miałem idealnie ustawione. Przy pierwszej Nkunku znalazł mnie na długim słupku i dograł mi na głowę, a przy drugiej Willi Orban idealnie znalazł miejsce między obrońcom a bramkarzem i sytuacja była dla mnie naprawdę prosta.

Ogólnie rzecz biorąc, widzieliśmy wiele dobrych ataków do końca, co nie miało miejsca w przypadku Bayernu. Musimy się skupić na sobie i na każdym kolejnym meczu.

Dani Olmo 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zdobyliśmy trzy punkty. Zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę, druga nie była tak mocna, ale najważniejsze, że na koniec jest zwycięstwo.

Szczególnie cieszą bramki Alexandra Sørlotha. Ostatnio bardzo ciężko pracował i dziś na te bramki zasłużył.

Willi Orban

Zasłużenie objęliśmy prowadzenie i szybko je podwyższyliśmy. Potem wszystko poszło dobrze. To był dla nas dobry dzień i mamy nadzieję, że tak będzie dalej. Pokazaliśmy motywację, chcemy też awansować w pucharze. Jesteśmy na dobrej drodze. 

W lidze chcemy zdobyć wszystkie możliwe punkty. Chcemy być w dobrej sytuacji jeśli nadarzy się okazja. Musimy wykonywać swoje zadania i to właśnie zrobiliśmy dzisiaj.

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły