RBLipsk.pl
Aktualności

Tedesco: „Nagelsmann pogratulował mi pracy w RB Lipsk”

Tedesco: „Nagelsmann pogratulował mi pracy w RB Lipsk”
fot. © rbleipzig.com

Zbliża się spotkanie z Bayernem. Lipsk pod wodzą Tedesco radzi sobie dużo lepiej niż od początku sezonu, jednak Domenico Tedesco jeszcze nigdy ze swoimi klubami nie wygrał w Monachium.

Jako trener Schalke 04 przegrał cztery razy z bilansem bramkowym 2:10. 36-letni trener patrzy z optymizmem na mecz z Bayernem: „Mamy wysoką jakość w składzie, a dobra styczniowa seria dała nam pewność siebie” – powiedział Tedesco w rozmowie ze Sport Bild. „Jeżeli będziemy mieć dobry dzień to możemy przeciwstawić się Bayernowi” – dodał.

W 13 dotychczasowych meczach pomiędzy RB Lipsk i Bayernem bilans dla Byków jest bardzo zły: 1 wygrana, 4 remisy, 8 porażek. Jedyna wygrana to mecz, który odbył się 18 marca 2018 roku. Nawet kiedy trenerem Lipska był Nagelsmann nie udało się wygrać z Bayernem.

Tedesco i Nagelsmann znają się m.in. z tej samej szkoły trenerskiej i uważa się, że ich styl jest bardzo podobny. „Julian pogratulował mi pracy w RB Lipsk. Gratulował także po wygranej w DFB-Pokal z Hansą Rostock” – wyjaśnił Tedesco.

Źródło: Sport Bild
Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły