RBLipsk.pl
Bundesliga

Sytuacja kadrowa przed meczem z FC Augsburg

Przedstawiamy sytuację kadrową przed meczem z FC Augsburg.

Lukas Klostermann (problemy mięśniowe) i Amadou Haidara (problemy ze stawem skokowym) nadal trenują indywidualnie – decyzja czy będą dostępni w środę zostanie podjęta przed meczem.

Po długiej przerwie i operacji wraca do zdrowia Marcel Halstenberg, który w środę po raz pierwszy weźmie udział w treningu drużynowym.

Yussuf Poulsen i Dani Olmo ukończyli wczoraj lekką sesję treningową i pracują nad powrotem po swoich kontuzjach. Oczekuje się, że obaj wrócą do pełnego treningu po przerwie zimowej.