RBLipsk.pl
Aktualności

Specialized nowym sponsorem RB Lipsk

Specialized nowym sponsorem RB Lipsk
fot. © rbleipzig.com

Nowym oficjalnym partnerem klubu RB Lipsk została firma Specialized. Umowa została podpisana do 2023 r.

Specialized to amerykański producent rowerów i akcesoriów rowerowych. Specialized dostarczy zawodnikom i trenerom pierwszego zespołu model roweru „Turbo Vado SL”. Jest to rower elektryczny, który jest jednym z najbardziej innowacyjnych projektów na rynku.

Ponadto w związku ze współpracą na innych płaszczyznach, Specialized będzie prowadziło działania i kampanie związane z rekreacją rowerową w okolicach stadionu Red Bull Arena. Dodatkowo, podczas meczów Bundesligi będzie widniała reklama firmy na bandach reklamowych.

Matthias Reichwald, dyrektor handlowy RB Lipsk:

„Dzięki Specialized udało nam się pozyskać partnera, który jest synonimem innowacji i pasji oraz zrównoważonego rozwoju. Te atrybuty idealnie pasują również do naszego klubu”.

„Chcemy wejść na nowy poziom pozyskiwania partnerów i dlatego koncentrujemy się na tej właśnie współpracy. Razem z naszym nowym partnerem chcemy dać przykład świadomości zdrowotnej i aktywizować naszych fanów”.

Michael Richter, dyrektor zarządzający Specialized:

„Partnerstwo pomiędzy RB Lipsk i Specialized łączy dwie marki, które są przykładem sukcesu, ambicji i chęci ciągłego rozwoju. Cieszymy się, że pozyskaliśmy partnera, który nie boi się przełamywać i kwestionować konwencji”.

„To partnerstwo to znacznie więcej niż umowa reklamowa. We współpracy widzę potencjał do uczenia się od siebie nawzajem i wspólnego rozwoju”.

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz