Strona obecnie nie jest regularnie aktualizowana z powodu braku pełnej redakcji. Chcesz pomóc? Dołącz do nas

RBLipsk.pl
Aktualności

Simakan z kontraktem do 2027 roku!

Simakan z kontraktem do 2027 roku!
fot. © rbleipzig.com

Mohamed Simakan przedłużył swój kontrakt z RB Lipsk do czerwca 2027 roku. Zawodnik przybył do Lipska latem 2021 roku podpisując wtedy kontrakt obowiązujący do 2026 roku.

Simakan w Lipsku rozegrał 60 meczów i zdobył 4 bramki.

Simakan o przedłużeniu kontraktu

Kiedy przybyłem do RB Lipsk, był to dla mnie duży krok. Od pierwszego dnia czułem się tu bardzo dobrze i zostałem bardzo dobrze przyjęty. To dla mnie niezwykle ważne, abym mógł dobrze prezentować się na boisku i rozwijać się najlepiej jak potrafię. Klub i miasto szybko stały się moim drugim domem i jestem tu po prostu szczęśliwy. Osiągnęliśmy wiele w 2022 roku i nie mogę się doczekać wszystkiego, co nadejdzie. Zaufanie i uznanie, jakie tu czuję ze strony kierownictwa, sztabu szkoleniowego, moich kolegów z drużyny, a przede wszystkim naszych fanów, to doskonały znak, by razem iść w przyszłość.

Max Eberl

Mo Simakan to zawodnik, który już zrobił ogromne postępy w Lipsku, a mając zaledwie 22 lata ma duży potencjał, by stać się jeszcze lepszym zawodnikiem. Zaakceptował swoją nową rolę na prawej obronie. Tutaj pokazuje swoje mocne strony zarówno w obronie, jak i w ataku oraz podkreśla swoją elastyczność. Mo jest absolutnie jednym z najlepszych zawodników w drużynie i całkowicie identyfikuje się z RB Lipsk oraz ludźmi w klubie i wokół niego. Tym bardziej cieszymy się, że możemy już teraz przedłużyć jego kontrakt.
Źródło: rbleipzig.com
RBLipsk.pl
RBLipsk.pl

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły