Strona obecnie nie jest regularnie aktualizowana z powodu braku pełnej redakcji. Chcesz pomóc? Dołącz do nas

RBLipsk.pl
Aktualności

SC Freiburg – RB Lipsk: pojedynek o Ligę Mistrzów

SC Freiburg – RB Lipsk: pojedynek o Ligę Mistrzów

W Bundeslidze odbędzie się zacięty pojedynek pomiędzy SC Freiburg a RB Lipsk, który może zadecydować o tym, kto zagra w prestiżowych rozgrywkach Ligi Mistrzów w najbliższym sezonie. Przed meczem warto przyjrzeć się historii starć tych drużyn od 2015 roku, która zdecydowanie przemawia na korzyść Die Roten Bullen. W ciągu ostatnich ośmiu lat, drużyna z Lipska wygrała 9 razy, 4 razy remisowała i przegrała tylko tyle samo razy.

Dzisiejszy mecz będzie szczególnie ważny dla RB Lipsk, który traci tylko dwa punkty do czwartej pozycji zajmowanej przez SC Freiburg. Drużyna z Lipska będzie bardziej zdeterminowana niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ zależy jej na zwycięstwie, które pozwoli jej zająć premiowane ligą mistrzów miejsce w tabeli.

Freiburg również będzie dążyć do zwycięstwa, ponieważ może to wywrzeć presję na Unionie Berlin, który obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli z takim samym dorobkiem punktów co Freiburg. W przypadku zwycięstwa, gospodarze zwiększą swoje szanse na awans do Ligi Mistrzów, co jest ich głównym celem.

Mecz pomiędzy Freiburgiem a RBL zapowiada się bardzo ciekawie i nie sposób przewidzieć, kto wyjdzie zwycięsko. Będzie to jednak niezwykle emocjonujące widowisko dla kibiców obu drużyn, a zwycięzca będzie miał większe szanse na spełnienie swoich marzeń o grze w najważniejszych rozgrywkach klubowych w Europie.

MaksymilianWitak
MaksymilianWitak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły