RBLipsk.pl
Bundesliga

„Remis jest sprawiedliwy”

„Remis jest sprawiedliwy”
fot. © dierotenbullen.com

Julian Nagelsmann

„Do pierwszej bramki mecz był bardzo wyrównany. Po objęciu prowadzenia przez gości nie graliśmy dobrze. Wywierali na nas dużą presję. Z powodu bardzo dobrej gry Gladbach byliśmy nieco nerwowi.”

„W drugiej połowie byliśmy lepsi. Próbowaliśmy wszystkiego, ale ostatecznie remis był jedynym sprawiedliwym wynikiem.”

Yussuf Poulsen

„W pierwszej połowie popełniliśmy zbyt dużo błędów, które jednak udało nam się naprawić po zmianie stron.”

Konrad Laimer

„W pierwszej połowie zagraliśmy słabo. Rozmawialiśmy o tym w przerwie i musieliśmy zmienić nastawienie. Daliśmy z siebie wszystko, pokazując ducha walki. Przeciwnicy nam trochę pomogli. Zapracowaliśmy na ten remis, ale musimy wyeliminować błędy, które popełniliśmy”

Dani Olmo

„To był ciężki mecz i bardzo się cieszę, że mogłem pomóc zespołowi odwrócić losy spotkania. Atmosfera na stadionie była świetna.”

Marcel Sabitzer

„Nie mogliśmy znaleźć rozwiązań na grę Gladbach. Po przerwie musieliśmy pokazać większe zaangażowanie. Staraliśmy się dać z siebie wszystko. Mieliśmy szczęście i cieszymy się z remisu. Straciliśmy pozycję lidera po słabszych dwóch spotkaniach, musimy się odbudować i wrócić na właściwe tory. W lidze czeka nas teraz mecz z Bayernem, który nigdy nie jest prosty – postaramy się przygotować jak najlepiej żeby uzyskać dobry wynik.”

Źródło: dierotenbullen.com
Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły