RBLipsk.pl
Liga Mistrzów

„Przyjechaliśmy tutaj, żeby wygrać” - konferencja prasowa przed meczem z Manchesterem United

„Przyjechaliśmy tutaj, żeby wygrać” - konferencja prasowa przed meczem z Manchesterem United
fot. © rbleipzig.com

Julian Nagelsmann i Marcel Sabitzer wzięli udział w konferencji prasowej poprzedzającej mecz z Manchesterem United w ramach 2. kolejki Ligi Mistrzów w grupie H.

Julian Nagelsmann o…

…przeciwniku

„Manchester United nie do końca dobrze rozpoczął sezon, ale teraz jest na dobrej drodze. Nigdy nie można być pewnym, jak zagrają. Bronili się głęboko przed Chelsea, ale nacisnęli i grali wysoko przeciwko PSG. Myślę, że jutro zobaczymy mieszankę tego. Drużyna ma bardzo dużą jakość i jest bardzo agresywna. Musimy grać blisko siebie w obronie”.

…pewności siebie

„Po mocnym początku sezonu, w Bundeslidze i Lidze Mistrzów, z pewnością możemy być pewni jutrzejszego meczu. Przyjechaliśmy tutaj, żeby wygrać. Nie możemy się ukrywać przed Manchesterem United. To nasze nastawienie na ten moment. Chcemy przystąpić do meczu z PSG z sześcioma punktami na koncie. To absolutnie możliwe”.

Marcel Sabitzer o…

…przeciwniku

„Mimo że graliśmy w zeszłym sezonie przeciwko drużynie z Premier League, wiemy, że tych meczów nie da się porównać. To będzie ciężki mecz z Manchesterem United. Dobrze się przygotowaliśmy”.

Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły