RBLipsk.pl
Bundesliga

Przed meczem z Werderem: „To będzie zacięta rywalizacja”

Przed meczem z Werderem: „To będzie zacięta rywalizacja”
fot. © rbleipzig.com

Po porażce z Bayernem piłkarze RB Lipsk chcą wygrać mecz z Werderem Brema, który odbędzie się jutro o 15:30. Przed meczem odbyła się konferencja prasowa, w której wziął udział Julian Nagelsmann.

Julian Nagelsmann o…

…Werderze Brema

Werder zmienił ostatnio grę z trzema obrońcami na czterech, zmienili również swoją grę w ofensywie. Dokładnie nie wiemy, na co się przygotować, ponieważ Werder gra bardzo wszechstronnie. Bronią się bardzo wąsko i nie zostawiają za dużo miejsca dla atakujących drużyn. Mecze w Bremie zawsze są emocjonujące i nawet bez kibiców bardzo głośne. To będzie zacięta rywalizacja.

…spotkaniu z Werderem w półfinale DFB-Pokal

Werder zasłużył na awans do półfinału. To dziwne, że gramy przeciwko nim właśnie w ten weekend. Jeśli chodzi o mecz pucharowy, to w sobotę nie będziemy robić niczego, żeby zmylić naszych przeciwników. Chcemy, aby ten sezon był najbardziej udanym w dotychczasowej historii RB Lipsk. Dlatego nie ma czasu na eksperymenty. Nie możemy przegapić naszej szansy.

…motywacji na ostatniej prostej w Bundeslidze

Potrzebujemy trochę czasu, żeby przetrawić porażkę z Bayernem. Udowodnienie wszystkim, że jeszcze nie złożyliśmy broni jest największą motywacją. Nie rezygnujemy z osiągania jak najlepszych wyników i widzę chłopaków na treningach – są w odpowiednim gazie, żeby do końca rozgrywek naciskać na rywali.

…Tylerze Adamsie

Tyler poczynił ogromne postępy w swojej grze. Jest zawodnikiem o niezwykłej mentalności. Ma duży talent i nieprzerwanie szuka gry. Rozwinął swoje umiejętności piłkarskie, oprócz tego świetnie ustawia się na boisku i czuje grę. Nadal powinien pracować nad umiejętnościami strzeleckimi, ale wykonał duży krok w przód i to znajduje swoje odzwierciedlenie w czasie na boisku jaki dostaje.

Źródło: dierotenbullen.com
Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły