RBLipsk.pl
Wywiad

Olmo: „Drużyna jest gotowa i skupiona. Jestem pewien, że możemy to zrobić!”

Olmo: „Drużyna jest gotowa i skupiona. Jestem pewien, że możemy to zrobić!”
fot. © rbleipzig.com

Dani Olmo porozmawiał z klubowymi mediami i opowiedział o aktualnym sezonie, zmianach, które nastąpią w klubie po sezonie i jego rozwoju w barwach RB Lipsk.

Dani Olmo o…

…aktualnym sezonie

„Podsumowując, mieliśmy naprawdę dobry sezon, ale jeszcze się nie skończył. Pozostały jeszcze dwa ważne mecze w lidze i oczywiście wielki finał pucharu”.

„Bez względu na to, co się stanie, możemy być z siebie bardzo zadowoleni. Za nami kolejny dobry sezon w Lidze Mistrzów, awansowaliśmy do fazy pucharowej. W lidze gramy aktualnie nasz najlepszy sezon w historii. Powiedziałbym, że bardzo się poprawiliśmy jako zespół i również w następnym sezonie będziemy robić postępy”.

…zmianach personalnych w klubie

„Chłopaki i ja nie myślimy o tym, co stanie się po sezonie. Wyczuwam pragnienie i zaangażowanie wszystkich. Wszyscy jesteśmy podekscytowani finałem DFB-Pokal. Wszyscy są w pełni skoncentrowani i gotowi, aby dać z siebie wszystko w tych kilku ostatnich meczach. Zacznę myśleć o następnym sezonie dopiero, jak ten się skończy. Ale zmiany są częścią piłki, więc się nie martwię”.

…swoim rozwoju w RB Lipsk

„Jestem naprawdę zadowolony z tego, jak potoczyły się sprawy w tym sezonie. Czuję, że stałem się ważną częścią zespołu. Mój rozwój tutaj doprowadził również do powołania do mojej reprezentacji narodowej - jestem z tego niesamowicie dumny! Jestem naprawdę szczęśliwy w Lipsku i nie mogę się doczekać kolejnych lat tutaj - chcę naciskać dalej!”

„Zawsze miałem duże ambicje - moim priorytetem było rozwijanie mojej kariery w Lipsku”.

„Teraz jesteśmy przed dużą szansą na zdobycie pierwszego trofeum dla klubu. Drużyna jest gotowa i skupiona. Jestem pewien, że możemy to zrobić! Oczywiście jestem zadowolony z tego, jak daleko zaszliśmy, ale to jeszcze nie koniec”.

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły