RBLipsk.pl
Wywiad

Olmo: „Drużyna jest gotowa i skupiona. Jestem pewien, że możemy to zrobić!”

Dani Olmo porozmawiał z klubowymi mediami i opowiedział o aktualnym sezonie, zmianach, które nastąpią w klubie po sezonie i jego rozwoju w barwach RB Lipsk.

Dani Olmo o…

…aktualnym sezonie

„Podsumowując, mieliśmy naprawdę dobry sezon, ale jeszcze się nie skończył. Pozostały jeszcze dwa ważne mecze w lidze i oczywiście wielki finał pucharu”.

„Bez względu na to, co się stanie, możemy być z siebie bardzo zadowoleni. Za nami kolejny dobry sezon w Lidze Mistrzów, awansowaliśmy do fazy pucharowej. W lidze gramy aktualnie nasz najlepszy sezon w historii. Powiedziałbym, że bardzo się poprawiliśmy jako zespół i również w następnym sezonie będziemy robić postępy”.

…zmianach personalnych w klubie

„Chłopaki i ja nie myślimy o tym, co stanie się po sezonie. Wyczuwam pragnienie i zaangażowanie wszystkich. Wszyscy jesteśmy podekscytowani finałem DFB-Pokal. Wszyscy są w pełni skoncentrowani i gotowi, aby dać z siebie wszystko w tych kilku ostatnich meczach. Zacznę myśleć o następnym sezonie dopiero, jak ten się skończy. Ale zmiany są częścią piłki, więc się nie martwię”.

…swoim rozwoju w RB Lipsk

„Jestem naprawdę zadowolony z tego, jak potoczyły się sprawy w tym sezonie. Czuję, że stałem się ważną częścią zespołu. Mój rozwój tutaj doprowadził również do powołania do mojej reprezentacji narodowej - jestem z tego niesamowicie dumny! Jestem naprawdę szczęśliwy w Lipsku i nie mogę się doczekać kolejnych lat tutaj - chcę naciskać dalej!”

„Zawsze miałem duże ambicje - moim priorytetem było rozwijanie mojej kariery w Lipsku”.

„Teraz jesteśmy przed dużą szansą na zdobycie pierwszego trofeum dla klubu. Drużyna jest gotowa i skupiona. Jestem pewien, że możemy to zrobić! Oczywiście jestem zadowolony z tego, jak daleko zaszliśmy, ale to jeszcze nie koniec”.

Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Sport Bild: Olmo chce opuścić RB Lipsk

Sport Bild: Olmo chce opuścić RB Lipsk

Według źródeł na które powołuje się Sport Bild Dani Olmo chciałby opuścić RB Lipsk. Hiszpan widziałby swoją przyszłość w FC...

  • Transfery
  • 1
Olmo: „Jesteśmy gotowi na wszystko!”

Olmo: „Jesteśmy gotowi na wszystko!”

Dani Olmo udzielił wywiadu po powrocie z Igrzysk Olimpijskich.

  • Wywiad
  • 0
Olmo: „Chcę kontynuować swój rozwój w Lipsku”

Olmo: „Chcę kontynuować swój rozwój w Lipsku”

Dani Olmo wzbudza zainteresowanie ze strony klubów z Madrytu, jednak przekonuje, że chciałby kontynuować swój rozwój w Lipsku.

  • Aktualności
  • 0
UEFA Euro 2020 czas zacząć. Powołani z RB Lipsk

UEFA Euro 2020 czas zacząć. Powołani z RB Lipsk

Już dzisiaj będziemy świadkami meczu otwarcia turnieju UEFA Euro 2020, w którym zmierzą się Turcja i Włochy. Jednak nas, kibiców...

  • Aktualności
  • 0