RBLipsk.pl
Aktualności

Oficjalnie: Max Eberl dyrektorem sportowym RB Lipsk!

Oficjalnie: Max Eberl dyrektorem sportowym RB Lipsk!
fot. © rbleipzig.com

Od jakiegoś czasu pojawiało się bardzo dużo informacji na temat umowy Olivera Mintzlaffa z Maxem Eberlem na temat objęcia stanowiska, a teraz już oficjalnie – Niemiec zostanie dyrektorem sportowym w RB Lipsk.

Max Eberl obejmie stanowisko 15 grudnia 2022 roku. Oficjalna prezentacja odbędzie się na konferencji prasowej w okolicy tej daty.

Max Eberl

Jestem bardzo szczęśliwy, że możemy dziś ogłosić moją przeprowadzkę do RB Lipsk. Jestem wdzięczny za czas, który potrzebowałem na regenerację i czuję się ponownie gotowy i pełen energii, aby móc pracować w piłce nożnej. W klubie, który w ostatnich latach szybko się rozwinął, jest bardzo ambitny i wyznaje jasną filozofię futbolu. Potencjał jest tu ogromny – w klubie i całym regionie.

Wykorzystanie i rozwijanie tego potencjału jest dla mnie niezwykle atrakcyjnym zadaniem. Podobnie pełne zaufania dyskusje w ciągu ostatnich kilku tygodni z Oliverem Mintzlaffem i związane z tym uznanie, że klub szanuje moją przerwę do czasu po Mistrzostwach Świata, pokazało mi, że jest to zadanie, którego chcę się podjąć.

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły