Strona obecnie nie jest regularnie aktualizowana z powodu braku pełnej redakcji. Chcesz pomóc? Dołącz do nas

RBLipsk.pl
Aktualności

Oficjalnie: Max Eberl dyrektorem sportowym RB Lipsk!

Oficjalnie: Max Eberl dyrektorem sportowym RB Lipsk!
fot. © rbleipzig.com

Od jakiegoś czasu pojawiało się bardzo dużo informacji na temat umowy Olivera Mintzlaffa z Maxem Eberlem na temat objęcia stanowiska, a teraz już oficjalnie – Niemiec zostanie dyrektorem sportowym w RB Lipsk.

Max Eberl obejmie stanowisko 15 grudnia 2022 roku. Oficjalna prezentacja odbędzie się na konferencji prasowej w okolicy tej daty.

Max Eberl

Jestem bardzo szczęśliwy, że możemy dziś ogłosić moją przeprowadzkę do RB Lipsk. Jestem wdzięczny za czas, który potrzebowałem na regenerację i czuję się ponownie gotowy i pełen energii, aby móc pracować w piłce nożnej. W klubie, który w ostatnich latach szybko się rozwinął, jest bardzo ambitny i wyznaje jasną filozofię futbolu. Potencjał jest tu ogromny – w klubie i całym regionie.

Wykorzystanie i rozwijanie tego potencjału jest dla mnie niezwykle atrakcyjnym zadaniem. Podobnie pełne zaufania dyskusje w ciągu ostatnich kilku tygodni z Oliverem Mintzlaffem i związane z tym uznanie, że klub szanuje moją przerwę do czasu po Mistrzostwach Świata, pokazało mi, że jest to zadanie, którego chcę się podjąć.

Źródło: RB Leipzig
Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły