RBLipsk.pl
Transfery

Oficjalnie: Maarten Vandevoordt piłkarzem RB Lipsk

Oficjalnie: Maarten Vandevoordt piłkarzem RB Lipsk
fot. © rbleipzig.com

RB Lipsk zabezpiecza przyszłość i finalizuje kolejny transfer. Tym razem padło na bramkarza Maartena Vandevoordta, który zasili szeregi RB Lipsk od 1 lipca 2024 roku.

Jego kontrakt będzie obowiązywał 5 lat, do 2029 roku. Jak widać jest to zdecydowanie ruch z myślą o przyszłości na pozycji bramkarza. 20-letni bramkarz jest najmłodszym bramkarzem w historii Ligi Mistrzów, a w dorosłej piłce zadebiutował 24 września 2019 roku. W tym sezonie nie rozegrał już 44 spotkania.

Maarten Vandevoordt

Bardzo się cieszę z mojego nadchodzącego transferu do RB Lipsk. Klub ma pojęcie o piłce nożnej i stał się jedną z najlepszych marek w Europie w ostatnich latach, szczególnie z perspektywy młodych graczy. To naprawdę mnie inspiruje i naprawdę nie mogę się doczekać mojego czasu jako Byk.

Rozwój bramkarzy w RB Lipsk jest fantastyczny. Na przykład Péter Gulácsi stał się w tym klubie jednym z najlepszych bramkarzy w Europie. Tę trasę też chcę obrać i dlatego RB Lipsk jest dla mnie idealnym klubem. Teraz chcę zbierać doświadczenie w Genk, aby móc zrobić kolejny krok w Lipsku.

Frederik Gössling, trener bramkarzy

Mając zaledwie 20 lat, Maarten jest już jednym z najlepszych bramkarzy w Belgii. Dzięki swojemu odważnemu i ofensywnemu stylowi gry doskonale pasuje do tego jak gramy w Lipsku. Nie możemy się doczekać jego dołączenia do drużyny .Chcemy go tutaj rozwijać i wynieść na jeszcze wyższy poziom.
 

Christopher Vivell

Transfer Maartena Vandevoordta pozwala nam zapewnić transfer na przyszłość na wczesnym etapie i wypełnić niezwykle ważną pozycję bramkarza z doskonałą perspektywą w naszym długoterminowym planowaniu składu.

Florian Scholz

Jesteśmy naprawdę zadowoleni, że sprowadziliśmy jednego z najbardziej ekscytujących bramkarzy w europejskiej piłce nożnej. To świetny znak na przyszłość i nadchodzący transfer, z którego wkrótce skorzystamy.

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz