RBLipsk.pl
Transfery

Oficjalnie: Brobbey piłkarzem RB Lipsk

Rano informowałem, że „coś jest na rzeczy” w temacie podpisania kontraktu z Brianem Brobbey'em. Mamy już oficjalne potwierdzenie ze strony klubu. 1 lipca Brobbey dołączy do zespołu z Red Bull Areny.

Młody zawodnik podpisze kontrakt do 2025 roku.

Brobbey jest środkowym napastnikiem, ale może grać na innych pozycjach w ataku. Piłkarz zadebiutował w seniorskiej drużynie Ajaxu 31 października 2020 roku, strzelając w tym meczu bramkę. Zdobył doświadczenie grając w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Piłkarz jest „produktem” szkółki Ajaxu.

Markus Krösche

Jest młodym, wszechstronnym i zdeterminowanym zawodnikiem, przez co idealnie wpisuje się w profil piłkarza RB Lipsk. Pokazał w Ajaxie Amsterdam, że potrafi grać na wysokim poziomie. Jesteśmy zachwyceni, że Brian wybrał właśnie nasz klub, żeby kontynuować swoją karierę. Cieszymy się, że będzie częścią zespołu od nowego sezonu.

Brian Brobbey

RB Lipsk to świetny zespół i grają świetny sezon. Julian Nagelsmann jest młodym i dobrym trenerem, od którego mogę wiele się nauczyć. Zespół jest ustabilizowany i sprawia wrażenie „jedności”. Patrzę z nadzieją na dołączenie do zespołu i mam nadzieję pomóc w walce o sukces.

Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Brian Brobbey wypożyczony do Ajaxu Amsterdam

Brian Brobbey wypożyczony do Ajaxu Amsterdam

Brian Brobbey został wypożyczony do Ajaxu. Wypożyczenie potrwa do 30 czerwca 2022r.

  • Transfery
  • 0
Brobbey zostanie wypożyczony do Ajaxu?

Brobbey zostanie wypożyczony do Ajaxu?

Wszystko wskazuje na to, że Brian Brobbey uda się na wypożyczenie do swojego byłego klubu. Ajax zainteresowany jest jego pozyskaniem,...

  • Transfery
  • 0
Brobbey wymaga rehabilitacji

Brobbey wymaga rehabilitacji

Brian Brobbey, nowy nabytek w barwach RB Lipsk, wciąż dochodzi do pełnej sprawności po nadwyrężeniu mięśni. Zawodnik nabawił się urazu...

  • Aktualności
  • 0
Brobbey nadal w planach RB Lipsk

Brobbey nadal w planach RB Lipsk

Brian Brobbey podpisał kontrakt z RB Lipsk w marcu i bardzo zależało mu na współpracy z Nagelsmannem. Kicker pisze o...

  • Aktualności
  • 0