RBLipsk.pl
Transfery

Oficjalnie: Brobbey piłkarzem RB Lipsk

Oficjalnie: Brobbey piłkarzem RB Lipsk
fot. © rbleipzig.com

Rano informowałem, że „coś jest na rzeczy” w temacie podpisania kontraktu z Brianem Brobbey'em. Mamy już oficjalne potwierdzenie ze strony klubu. 1 lipca Brobbey dołączy do zespołu z Red Bull Areny.

Młody zawodnik podpisze kontrakt do 2025 roku.

Brobbey jest środkowym napastnikiem, ale może grać na innych pozycjach w ataku. Piłkarz zadebiutował w seniorskiej drużynie Ajaxu 31 października 2020 roku, strzelając w tym meczu bramkę. Zdobył doświadczenie grając w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Piłkarz jest „produktem” szkółki Ajaxu.

Markus Krösche

Jest młodym, wszechstronnym i zdeterminowanym zawodnikiem, przez co idealnie wpisuje się w profil piłkarza RB Lipsk. Pokazał w Ajaxie Amsterdam, że potrafi grać na wysokim poziomie. Jesteśmy zachwyceni, że Brian wybrał właśnie nasz klub, żeby kontynuować swoją karierę. Cieszymy się, że będzie częścią zespołu od nowego sezonu.

Brian Brobbey

RB Lipsk to świetny zespół i grają świetny sezon. Julian Nagelsmann jest młodym i dobrym trenerem, od którego mogę wiele się nauczyć. Zespół jest ustabilizowany i sprawia wrażenie „jedności”. Patrzę z nadzieją na dołączenie do zespołu i mam nadzieję pomóc w walce o sukces.

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły