RBLipsk.pl
Aktualności

Obszerne instrukcje dotyczące wznowienia rozgrywek

Obszerne instrukcje dotyczące wznowienia rozgrywek

Pozostał jeszcze tydzień do wznowienia rozgrywek Bundesligi, więc kluby mają czas na dostosowanie się do nowej rzeczywistości.

DFL wydało instrukcje dotyczące organizowania spotkań Bundesligi, są one bardzo obszerne i mają jak najbardziej pomóc w organizacji meczów Bundesligi.

Wszystkie osoby przebywające na ławce rezerwowych muszą nosić maski lub inaczej zakrywać twarz. Wymagane jest również zachowanie odpowiedniego dystansu pomiędzy osobami.

Trenerzy, mogą zdjąć maseczkę, żeby wydawać instrukcje swoim zawodnikom – jednak muszą zachować 1,5 m odległości od innej osoby.

Kluby są zobowiązanie nie korzystać z dodatkowych nośników reklamowych, wykraczających poza istniejące już bandy reklamowe – tak, żeby nie budować dodatkowych barier akustycznych.

Możliwe jest wieszanie flag kibicowskich, jednak żeby zachować bezpieczeństwo wszystkie flagi muszą zostać przekazane dzień przed meczem.

Klubowi pracownicy, którzy są odpowiedzialni za kontakt z grupami kibiców, proszą o niegromadzenie się w okolicach stadionu, żeby nie były potrzebne interwencje policji, które jak podkreślają działacze klubów Bundesligi, doprowadzą do ponownego zawieszenia rozgrywek.

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły