RBLipsk.pl
Bundesliga

Nagelsmann przed meczem z 1. FC Union Berlin: „Union ma nadzwyczajny sezon!”

Nagelsmann przed meczem z 1. FC Union Berlin: „Union ma nadzwyczajny sezon!”
fot. © rbleipzig.com

Zbliża się mecz, w którym rywalem Die Roten Bullen będzie 1. FC Union Berlin. Julian Nagelsmann wziął udział w konferencji prasowej przed tym spotkaniem.

„Union Berlin ma nadzwyczajny sezon! Grają wyjątkowo dobrze i stabilnie. Trener Fischer wykonuje świetną robotę i widać dobrą atmosferę w drużynie na boisku. Są zdyscyplinowani, grają blisko siebie i dzięki temu są bardzo kompaktowi – zwłaszcza w defensywie”.

„Po odbiorze Union ciągnie do przodu i wykonuje zabójcze kontry. Dodatkowo potrafią wykorzystać swój potencjał. W ataku grają z dużą pasją i są efektywni w wykorzystywaniu swoich szans. Wykorzystują również stałe fragmenty. Cały klub rozwinął się niebywale i zasługują na to, gdzie się obecnie znajdują”.

„Ja jestem zadowolony z naszego rozwoju, szczególnie biorąc pod uwagę możliwości treningowe. Gramy na wszystkich trzech frontach: awansowaliśmy do następnej rundy DFB-Pokal, wyszliśmy z grupy Ligi Mistrzów i czekamy na mecz z Liverpoolem. Jesteśmy również na dobrej pozycji w Bundeslidze. Teraz musimy z konsekwencją kontynuować dobrą pracę przez następne kilka tygodni”.

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły