RBLipsk.pl
Bundesliga

Nagelsmann po meczu z Unionem: „Dla mnie bardzo miły rozdział w RB Lipsk dobiegł końca”

Julian Nagelsmann, Emil Forsberg i Lukas Klostermann udzielili komentarzu po przegranym 2:1 meczu z Unionem Berlin. Był to ostatni mecz Juliana Nagelsmanna i Dayota Upamecano w barwach RB Lipsk.

Julian Nagelsmann

„Jesteśmy bardzo ambitnym zespołem i chcieliśmy dzisiaj wygrać i pobić rekord zdobytych punktów w historii klubu. Mieliśmy wystarczająco szans w meczu i nie zamieniliśmy ich w bramki - to było naszą bolączką w tym sezonie. Utrudniamy sobie życie nie ryzykując. Powinniśmy wygrać ten mecz, ale Union był bardzo efektywny i napisali dzisiaj miły rozdział w historii swojego klubu”.

„Gratulacje dla Unionu. Mieli bardzo dobry sezon i awansowali do Conference League. Chciałbym odejść z trzema punktami. Dla mnie bardzo miły rozdział w RB Lipsk dobiegł końca”.

Emil Forsberg 

„Mieliśmy szansę wygrać, ale nie zamieniliśmy sytuacji w bramki. Graliśmy przeciwko bardzo dobrej drużynie, która również zasłużyła na zwycięstwo. Gratulacje dla Unionu. Bardzo chcieliśmy pobić rekord najlepszego sezonu w historii klubu, ale brakowało nam iskry w decydujących momentach i nie byliśmy wystarczająco dobrzy. Oczywiście, to rozczarowujące”.

„Mieliśmy wiele świetnych momentów Julianem Nagelsmannem jako trenerem i rozwinęliśmy drużynę. Przeniesiemy to w nowy sezon i będziemy chcieli zaatakować od początku”.

Lukas Klostermann

„Oczywiście, mecz nie ułożył się tak, jak sobie wyobrażaliśmy, razem z wynikiem. Moim zdaniem, to nie był mecz, który musieliśmy dzisiaj przegrać”.

„Na koniec dnia, Union był bardzo kliniczny i dlatego wygrał. W naszej grze było kilka dobrych aspektów, po przerwie znacznie się poprawiliśmy i stworzyliśmy kilka dobrych szans. Luthe był naprawdę dobry i wykonał kilka dobrych interwencji”.

„W ciągu ostatnich dwóch lat rozwinęliśmy naszą grę w posiadaniu piłki. Chcemy nad tym pracować i kontynuować rozwój w nowym sezonie”.

Dodaj komentarz

Podobne artykuły
„Urządziliśmy pokaz sztucznych ogni” – wypowiedzi po meczu z Club Brugge

„Urządziliśmy pokaz sztucznych ogni” – wypowiedzi po meczu z Club Brugge

Wypowiedzi po wygranym 5:0 meczu z Club Brugge udzielili Achim Beierlorzer, Kevin Kampl, Emil Forsberg i André Silva.

  • Liga Mistrzów
  • 0
Jesse Marsch po meczu z TSG 1899 Hoffenheim: „To był nasz najgorszy występ w sezonie”

Jesse Marsch po meczu z TSG 1899 Hoffenheim: „To był nasz najgorszy występ w sezonie”

Jesse Marsch, Willi Orban i Péter Gulácsi udzielili komentarzu po przegranym 2:0 meczu z TSG 1899 Hoffenheim.

  • Bundesliga
  • 0
Marsch po meczu z BVB: „Graliśmy na dobrym poziomie”

Marsch po meczu z BVB: „Graliśmy na dobrym poziomie”

Jesse Marsch, Yussuf Poulsen, Emil Forsberg, Angeliño, Amadou Haidara i Nordi Mukiele udzielili komentarzu po wygranym 2:1 meczu z Borussią...

  • Bundesliga
  • 0
Jesse Marsch po meczu z PSG: „To był krok we właściwym kierunku”

Jesse Marsch po meczu z PSG: „To był krok we właściwym kierunku”

Jesse Marsch, Konrad Laimer, Péter Gulácsi, Christopher Nkunku i Dominik Szoboszlai udzielili wypowiedzi po wczorajszym meczu z Paris Saint-Germain.

  • Liga Mistrzów
  • 0