RBLipsk.pl
Liga Mistrzów

Nagelsmann po meczu z PSG: „Byliśmy lepszą drużyną”

Nagelsmann po meczu z PSG: „Byliśmy lepszą drużyną”
fot. © rbleipzig.com

Julian Nagelsmann i Oliver Mintzlaff zabrali głos po wczorajszym meczu z PSG.

Julian Nagelsmann

„Nie możemy się winić za to, że nam się nie udało wygrać. Rzadko kiedy widuje się zespół, który potrafi tak zdominować piłkarzy PSG na ich boisku. Gol naturalnie wpłynąć na grę. Wiedzieliśmy, że są niebezpieczni podczas gry z kontry, a my mogliśmy wyrównać zaraz po przerwie. Później też mieliśmy dobre okazje”.

„PSG nie stworzyło sobie realnych szans na zdobycie bramki, mieliśmy w tym przewagę. Byłoby zasłużenie gdybyśmy zdobyli chociaż jeden punkt. Byliśmy lepszą drużyną przez te 90 minut. W takich meczach detale robią różnice. Niestety dzisiaj był to rzut karny, który z mojej perspektywy nie wyglądał tak oczywiście, ale nie został sprawdzony przez sędziów”.

Oliver Mintzlaff

„Zagraliśmy bardzo dobry mecz i wykazaliśmy się wspaniałą mentalnością. Byliśmy lepszą drużyną przez większość meczu. Ta porażka ma dla nas gorzki smak. To był mecz przeciwko drużynie o klasie światowej i wywarliśmy na nich dużą presję, jednak nie uzyskaliśmy dobrego wyniku końcowego. Przeciwko PSG nie stwarza się 50 szans, trzeba wykorzystać te, które się ma. Nie mogę winić naszych zawodników i mimo porażki jestem dumny z ich występu”.

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Dawidov

Tylko RB! Tylko Lips! RB Galacticos!

Podobne artykuły