RBLipsk.pl
Transfery

Milot Rashica coraz bliżej RB Lipsk

Temat z tym zawodnikiem łączonym z naszym klubem ciągnie się od kilku miesięcy, ale Lipsk chce zacząć działać. Mimo że Werder ostatecznie utrzymał się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech, to Milot nie chce dłużej pozostawać w tym klubie i pragnie przejść do ekipy Juliana Nagelsmanna.

Obecny klub Rashicy odrzucił już ofertę z Liverpoolu i są skłonni przystąpić do negocjacji z naszym klubem. Werder oczekuje za swojego zawodnika 30 milionów euro, ale ta kwota totalnie nie przemawia do działaczy Byków. RB proponuje kwotę 15 milionów euro + 10 milionów zapłacone w ratach. 

Pomimo że znaleziono już następcę Timo Wernera, Kosowianin może odgrywać ważną rolę w drużynie. Nagelsmann preferuję taktykę trójką snajperów (dwóch podwieszonych). Wydaje się, że będzie ustawiany z lewej strony tej trójcy, aby pełnić rolę "pomocnika" nowego nabytku Byków, czyli Hwang Hee-Chana. 

Milot jest powszechnie uważany za jednego z najbardziej kreatywnych zawodników całej ligi. To zawodnik, który strzela bramki, ale i również zbiera asysty, co dowodem mogą być jego statystyki z minionego sezonu Bundesligi - 8 zdobytych bramek i przy tym 7 asyst. 

Jakub Michalak
Jakub Michalak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły