RBLipsk.pl
Bundesliga

Marsch po meczu z Eintrachtem: „To prawdziwy wstyd”

Marsch po meczu z Eintrachtem: „To prawdziwy wstyd”
fot. © rbleipzig.com

Jesse Marsch, Yussuf Poulsen i Péter Gulácsi udzielili komentarzu po zremisowanym 1:1 meczu z Eintrachtem Frankfurt.

Jesse Marsch

To prawdziwy wstyd. Mieliśmy zwycięstwo w naszych rękach. Zawsze miałem wrażenie, że nie zdobywając drugiego gola pakujemy się w kłopoty, i tak też teraz się stało. W ataku nie jesteśmy wystarczająco skoncentrowani, a w obronie popełniamy zbyt proste błędy. Musimy pozostać silni i pozytywnie nastawieni. W tej chwili nie jesteśmy jedną z drużyn walczących o mistrzostwo, ale pozostajemy silni i ufamy naszemu procesowi.

Yussuf Poulsen 

Właściwie zrobiliśmy dzisiaj coś źle tylko w ostatnich 30 sekundach. Musimy lepiej bronić, zwłaszcza w takim meczu, w którym powinniśmy byli wygrać. Graliśmy naprawdę dobrze i daliśmy z siebie wszystko. We Frankfurcie zawsze jest trudno - nigdy tu nie wygraliśmy. Mogliśmy dzisiaj wygrać 2:0 lub 3:0, ale jeśli nie wykorzystasz swoich okazji w ataku, zawsze może się zdarzyć, że stracisz bramkę. 

Péter Gulácsi

Do ostatniej minuty prowadziliśmy zasłużenie. To bardzo frustrujące, że wracamy dziś tylko z jednym punktem. Byliśmy dziś lepszym zespołem i powinniśmy strzelić drugiego gola. Patrząc na sezon jako całość, do tej pory byliśmy całkiem wydajni, jednak nie dzisiaj, ale to może się zdarzyć. Chłopcy nie zrobili tego celowo. Dzisiejszy występ był dobry, prawdopodobnie najlepszy wyjazdowy mecz w sezonie. To zdecydowanie krok naprzód. Tutaj we Frankfurcie zawsze grało nam się trudno. 

Mamy teraz sześć meczów bez porażki w Bundeslidze. W Lidze Mistrzów też chcemy zacząć zbierać punkty. W niektórych obszarach już się rozwinęliśmy, ale wziąć jest miejsce na poprawę. Krok po kroku i wrócimy na szczyt.

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

pbartosz

szkoda ale jak frajerzy przegraliśmy cyując klasyka "jesteśmy dziadami"

Podobne artykuły