RBLipsk.pl
Bundesliga

Marsch po meczu z Eintrachtem: „To prawdziwy wstyd”

Jesse Marsch, Yussuf Poulsen i Péter Gulácsi udzielili komentarzu po zremisowanym 1:1 meczu z Eintrachtem Frankfurt.

Jesse Marsch

To prawdziwy wstyd. Mieliśmy zwycięstwo w naszych rękach. Zawsze miałem wrażenie, że nie zdobywając drugiego gola pakujemy się w kłopoty, i tak też teraz się stało. W ataku nie jesteśmy wystarczająco skoncentrowani, a w obronie popełniamy zbyt proste błędy. Musimy pozostać silni i pozytywnie nastawieni. W tej chwili nie jesteśmy jedną z drużyn walczących o mistrzostwo, ale pozostajemy silni i ufamy naszemu procesowi.

Yussuf Poulsen 

Właściwie zrobiliśmy dzisiaj coś źle tylko w ostatnich 30 sekundach. Musimy lepiej bronić, zwłaszcza w takim meczu, w którym powinniśmy byli wygrać. Graliśmy naprawdę dobrze i daliśmy z siebie wszystko. We Frankfurcie zawsze jest trudno - nigdy tu nie wygraliśmy. Mogliśmy dzisiaj wygrać 2:0 lub 3:0, ale jeśli nie wykorzystasz swoich okazji w ataku, zawsze może się zdarzyć, że stracisz bramkę. 

Péter Gulácsi

Do ostatniej minuty prowadziliśmy zasłużenie. To bardzo frustrujące, że wracamy dziś tylko z jednym punktem. Byliśmy dziś lepszym zespołem i powinniśmy strzelić drugiego gola. Patrząc na sezon jako całość, do tej pory byliśmy całkiem wydajni, jednak nie dzisiaj, ale to może się zdarzyć. Chłopcy nie zrobili tego celowo. Dzisiejszy występ był dobry, prawdopodobnie najlepszy wyjazdowy mecz w sezonie. To zdecydowanie krok naprzód. Tutaj we Frankfurcie zawsze grało nam się trudno. 

Mamy teraz sześć meczów bez porażki w Bundeslidze. W Lidze Mistrzów też chcemy zacząć zbierać punkty. W niektórych obszarach już się rozwinęliśmy, ale wziąć jest miejsce na poprawę. Krok po kroku i wrócimy na szczyt.

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

pbartosz

szkoda ale jak frajerzy przegraliśmy cyując klasyka "jesteśmy dziadami"

Podobne artykuły
Kolejne zachorowania w zespole RB Lipsk

Kolejne zachorowania w zespole RB Lipsk

Zachorowania trenera Marscha i bramkarza Pétera Gulácsiego to był początek problemów covidowych w szeregach zespołu i sztabu RB Lipsk.

  • Aktualności
  • 0
Marsch i Gulácsi z pozytywnymi wynikami testu na koronawirus!

Marsch i Gulácsi z pozytywnymi wynikami testu na koronawirus!

Jesse Marsch uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Szybki test Pétera Gulácsiego również dał pozytywny wynik.

  • Aktualności
  • 0
Jesse Marsch po meczu z TSG 1899 Hoffenheim: „To był nasz najgorszy występ w sezonie”

Jesse Marsch po meczu z TSG 1899 Hoffenheim: „To był nasz najgorszy występ w sezonie”

Jesse Marsch, Willi Orban i Péter Gulácsi udzielili komentarzu po przegranym 2:0 meczu z TSG 1899 Hoffenheim.

  • Bundesliga
  • 0
Deschamps znowu pomija Nkunku

Deschamps znowu pomija Nkunku

Didier Deschamps, selekcjoner reprezentacji Francji, wysłał jakiś czas temu powołania na listopadowe mecze międzynarodowe. Po raz kolejny w powołaniach brakowało...

  • Aktualności
  • 2