Strona obecnie nie jest regularnie aktualizowana z powodu braku pełnej redakcji. Chcesz pomóc? Dołącz do nas

RBLipsk.pl
Bundesliga

Marsch po meczu z BVB: „Graliśmy na dobrym poziomie”

Marsch po meczu z BVB: „Graliśmy na dobrym poziomie”
fot. © rbleipzig.com

Jesse Marsch, Yussuf Poulsen, Emil Forsberg, Angeliño, Amadou Haidara i Nordi Mukiele udzielili komentarzu po wygranym 2:1 meczu z Borussią Dortmund.

Jesse Marsch 

Ważne było, abyśmy wynagrodzili naszą ciężką pracę. Graliśmy dobrze w ostatnich tygodniach, ale nie osiągnęliśmy odpowiednich wyników. Zdecydowanie mogliśmy wyciągnąć więcej. Nasza gra jest dobra również gdy nie jesteśmy w posiadaniu piłki. Mieliśmy dzisiaj dużo pewności siebie i graliśmy na dobrym poziomie. Dzisiejszy dzień jest dla nas bardzo ważny.

Yussuf Poulsen 

Byliśmy bardziej agresywni i lepsi w pojedynkach. Nigdy wcześniej nie widziałem, żeby Dortmund popełniał tyle błędów w swojej grze. Wszyscy odegrali dziś dobrze swoją rolę, więc duże brawa dla zespołu. 

Emil Forsberg 

Mecz był bardzo ważny dla naszej pewności siebie. To był wspaniały mecz. Bardzo dobrze broniliśmy i graliśmy bardzo dobrze z kontrataku. Atmosfera na meczu była wspaniała. To ważny wynik przed przerwą reprezentacyjną.

Kiedy gramy w ten sposób, jesteśmy bardzo dobrą drużyną. Jeśli uda nam się to konsekwentnie pokazywać, będziemy sobie radzić naprawdę dobrze. 

Angeliño

To dobre uczucie rozpoczynając przerwę na reprezentację, zdobywając trzy punkty. To był fantastyczny mecz. Nie zawsze udawało nam się nagrodzić dobry występ, ale dzisiaj udało się to zrobić i nagrodzić także naszych fanów. Teraz chcemy to kontynuować i pracować nad poprawą naszego miejsca w tabeli.

Amadou Haidara 

Atmosfera na stadionie była niesamowita. Nasi fani dali nam ogromny impuls. Te trzy punkty są absolutnie zasłużone. To był po prostu świetny mecz i świetnie się bawiliśmy.

Nordi Mukiele 

To było niezwykle ważne zwycięstwo. Cała drużyna dała z siebie wszystko przez całe 90 minut, a my nagrodziliśmy się zwycięstwem.

Jesteśmy szczęśliwi i mogliśmy uszczęśliwić naszych fanów - po prostu idealny dzień.

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły