Strona obecnie nie jest regularnie aktualizowana z powodu braku pełnej redakcji. Chcesz pomóc? Dołącz do nas

RBLipsk.pl
Aktualności

Marco Rose o obozie treningowym: „Sporo osiągnęliśmy”

Marco Rose o obozie treningowym: „Sporo osiągnęliśmy”
fot. © rbleipzig.com

Dziesięć dni treningów i ciężkiej pracy na obozie treningowym w Abu Zabi, żeby przygotować RB Lipsk do drugiej części sezonu, dobiegły końca. Piłkarze RB Lipsk wrócili do Lipska, żeby dokończyć przygotowania do meczu z Bayernem Monachium. Marco Rose podzielił się przemyśleniami o tym obozie.

Marco Rose o…

…przygotowaniu

Osiągnęliśmy sporo na tym obozie treningowym. Zaplanowaliśmy wiele i zagraliśmy kolejne sparingi. Cały obóz był dla wszystkich odpowiednio zoptymalizowany – nie chcieliśmy całkowicie wbić chłopaków w ziemię. Nadszedł czas, żeby wrócić do domu.

…meczach towarzyskich

Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę przeciwko Eintrachtowi, ale potem straciliśmy jakość w drugiej. Ogromny szacunek należy się dla naszych drugich przeciwników, którzy grali fair przez całe spotkanie. Najważniejsze było dla nas żeby wrócić do Lipsk w pełni zdrowia.

 …meczu z Bayernem

Naszym zadaniem jest wrócić do formy z pierwszej połowy sezonu. To nie jest łatwe. Jesteśmy niezwykle zmotywowani bo gramy z Bayernem Monachium.
Chcemy dać z siebie maksimum i wrócić na drogę do sukcesu. Musimy panować nad emocjami w trudniejszych momentach. Wypracowaliśmy podstawy i jestem pozytywnie nastawiony.
Źródło: rbleipzig.com
Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły