RB Lipsk Polska

Listopad 2020: Piłkarze RB Lipsk powołani do reprezentacji

Listopad 2020: Piłkarze RB Lipsk powołani do reprezentacji

14 zawodników RB Lipsk zostało powołanych do swoich reprezentacji na mecze w trakcie listopadowej przerwy reprezentacyjnej.

Dayot Upamecano, Marcel Halstenberg, Lukas Klostermann i Konrad Laimer nie dostali powołań na te mecze z powodu urazów.

Benjamin Henrichs (Niemcy)

  • Mecz towarzyski: 11 listopada, Niemcy - Czechy, Lipsk
  • Liga Narodów: 14 listopada, Niemcy - Ukraina, Lipsk
  • Liga Narodów: 17 listopada, Hiszpania - Niemcy, Sewilla

Péter Gulácsi i Willi Orbán (Węgry)

  • Eliminacje do Mistrzostw Europy w piłce nożnej: 12 listopada, Węgry - Islandia
  • Liga Narodów: 15 listopada, Węgry - Serbia
  • Liga Narodów: 18 listopada, Węgry - Turcja

Marcel Sabitzer (Austria)

  • Mecz towarzyski: 11 listopada, Luksemburg - Austria
  • Liga Narodów: 15 listopada, Austria - Irlandia Północna
  • Liga Narodów: 18 listopada, Austria - Norwegia

Emil Forsberg (Szwecja)

  • Mecz towarzyski: 11 listopada, Dania - Szwecja
  • Liga Narodów: 14 listopada, Szwecja - Chorwacja
  • Liga Narodów: 17 listopada, Francja - Szwecja

Yussuf Poulsen (Dania)

  • Mecz towarzyski: 11 listopada, Dania - Szwecja
  • Liga Narodów: 15 listopada, Dania - Islandia
  • Liga Narodów: 18 listopada, Belgia - Dania

Amadou Haidara (Mali)

  • Kwalifikacje do Mistrzostw Afryki: 13 listopada, Mali  - Namibia
  • Kwalifikacje do Mistrzostw Afryki: 17 listopada, Namibia - Mali

Hee-chan Hwang (Korea Południowa)

  • Mecz towarzyski: 14 listopada, Meksyk - Korea Południowa
  • Mecz towarzyski: 17 listopada, Katar - Korea Południowa

Tyler Adams (USA)

  • Mecz towarzyski: 12 listopada, Walia - USA
  • Mecz towarzyski: 16 listopada, USA - Panama

Dani Olmo (Hiszpania)

  • Mecz towarzyski: 11 listopada, Holandia - Hiszpania
  • Liga Narodów: 14 listopada, Szwajcaria - Hiszpania
  • Liga Narodów: 17 listopada, Hiszpania - Niemcy

Alexander Sørloth (Norwegia)

  • Mecz towarzyski: 11 listopada, Norwegia - Izrael
  • Liga Narodów: 15 listopada, Rumunia - Norwegia
  • Liga Narodów: 18 listopada, Austria - Norwegia

Ibrahima Konaté (Francja U21)

  • Kwalifikacje do Mistrzostw Europy: 12 listopada, Liechtenstein - Francja
  • Kwalifikacje do Mistrzostw Europy: 16 listopada, Francja - Szwajcaria

Justin Kluivert (Holandia U21)

  • Kwalifikacje do Mistrzostw Europy: 15 listopada, Holandia - Białoruś
  • Kwalifikacje do Mistrzostw Europy: 18 listopada, Portugalia - Holandia

Josep Martínez (Hiszpania U21)

  • Kwalifikacje do Mistrzostw Europy: 12 listopada, Hiszpania - Wyspy Owcze
  • Kwalifikacje do Mistrzostw Europy: 17 listopada, Hiszpania - Izrael

Komentarze: 0