Strona obecnie nie jest regularnie aktualizowana z powodu braku pełnej redakcji. Chcesz pomóc? Dołącz do nas

RBLipsk.pl
Transfery

Lipsk zwiększy aktywność na rynku transferowym?

Lipsk zwiększy aktywność na rynku transferowym?

Za moment start nowego sezonu i czas najwyższy, żeby Julian Nagelsmann miał do dyspozycji pełną kadrę na zbliżające się rozgrywki. Przedstawiamy najnowsze informacje transferowe związane z RB Lipsk.

Angeliño zostanie na Red Bull Arenie?

Mówi się, że nastąpił przełom w negocjacjach z Manchesterem City w sprawie Angeliño. Według kickera Hiszpan miałby związać się z RB Lipsk kontraktem do 2025 r. a cała transakcja miałaby zakładać przedłużenie wypożyczenia z obowiązkiem wykupienia piłkarza. W stronę City miałoby pójść 20 milionów euro.

Młody talent już w Lipsku?

Lazar Samardžić jest o krok od podpisania kontraktu z RB Lipsk, młody Niemiec przechodzi testy medyczne i najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj nastąpi podpisanie kontraktu. Koszt? Około miliona euro.

Turecki biznes z Sørlothem w tle…

Sytuacja z Alexandrem Sørlothem wygląda na nieco bardziej skomplikowaną. Norweg obecnie jest wypożyczony do Trabzonsporu i to turecki klub rozdaje karty w tym rozdaniu. W umowie wypożyczenia jest możliwość wykupienia zawodnika za około 5,5 miliona euro. Trabzonspor chce skorzystać z tej klauzuli, jednak od nowego nabywcy zawodnika oczekuje już 25 milionów euro. RB Lipsk złożył ofertę opiewającą na 17 milionów euro (+3 miliony euro bonusów) – oferta została odrzucona. Z racji, że Lipskowi zależy na zatrudnieniu napastnika oferta została zaktualizowana do 18 milionów euro + 4 miliony euro bonusu, która również została odrzucona.

Wypożyczenie Lookmana?

Lipsk szuka również kupca dla Ademoli Lookmana, który nie spełnia pokładanych nadziei. 22-latek kosztował 18 milionów euro i RB szuka możliwości odzyskania przynajmniej części tej kwoty. Prawdopodobne jest w tym przypadku wypożyczenie z obowiązkiem wykupu a zainteresowanym klubem ma być Fulham FC.

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły