RBLipsk.pl
Transfery

L'Équipe: OM poważnie zainteresowane Sørlothem

L'Équipe: OM poważnie zainteresowane Sørlothem
fot. © twitter.com/dierotenbullen

Jak donosi L'Équipe poważnie zainteresowany transferem Alexandra Sørlotha jest Olympique Marsylia. Po raz kolejny potwierdzają się informację, że Norweg znajduje się na wylocie z RB Lipsk.

Według informacji, które przekazał mediom ojciec zawodnika, Gøran Sørloth, Alexander ma opuścić Lipsk i wszystko rozegra się w ciągu tygodnia lub dwóch. Sørloth nie znalazł się w kadrze na mecz z 1. FSV Mainz 05, a klub poinformował o tym, że zawodnik jest chory.

Wydaje się, że na czele w wyścigu do zaangażowania Sørlotha jest właśnie francuski klub, który w poprzednim sezonie ukończył zmagania w Ligue 1 na 5. miejscu. Jednak tutaj transfer napastnika RB Lipsk uzależniony jest od sprzedaży przez Marsylię Dario Benedetto.

Tureckie media utrzymują, że zainteresowane pozyskaniem zawodnika jest były klub, czyli Trabzonspor, ale do tego grona dołączyły również dwa kluby ze Stambułu: Fenerbahçe i Beşiktaş.

Jeżeli żaden z klubów nie zaoferuje wymaganej kwoty, Lipsk może być skłonny zaakceptować ofertę Fenerbahçe (15 milionów euro).

Źródło: L'Équipe
Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły