RBLipsk.pl
Bundesliga

Laimer po meczu z Bayernem: „Przed nami nadal długi sezon”

Laimer po meczu z Bayernem: „Przed nami nadal długi sezon”
fot. © rbleipzig.com

Konrad Laimer, Jesse Marsch i Kevin Kampl udzielili komentarzu po przegranym 1:4 meczu z Bayernem Monachium.

Konrad Laimer

Z łatwością straciliśmy gole, a z drugiej strony nadmiernie komplikowaliśmy sobie sprawę pod bramką Bayernu. To oznaczało, że nie mogliśmy stworzyć żadnych wyraźnych szans. Oczywiście na końcu przegrana 1:4 jest bardzo bolesna. Mamy tylko trzy punkty z czterech meczów, ale nie ma sensu spuszczać głów, przed nami długi sezon i jeszcze wiele jest do zrobienia. Oczywiście będziemy musieli przeanalizować dzisiejszą porażkę, ale w środę wracamy do gry. Wiedzieliśmy, że mecz z Bayernem będzie ciężki. To samo będzie z Manchesterem City. Nie wszystko było złe, ale też nie wszystko było dobrze. Patrzymy w przyszłość.

Jesse Marsch 

Zawsze jest trudno przeciwko Bayernowi, mają wysoką jakość i to pokazali. Nie graliśmy źle i dawaliśmy z siebie wszystko. Nasi fani również nas wspierali. Nie mamy udanego początku sezonu, ale musimy zachować spokój i dalej pracować. Jeśli nadal będziemy grać z taką siłą i pewnością, jaką pokazaliśmy dziś, myślę, że mamy podstawy do osiągnięcia sukcesu.

Kevin Kampl 

Brakowało nam odrobiny jakości i siły, aby strzelić. Mimo to było wiele obszarów, w których nie można krytykować drużyny. Wynik 1:4 jest trochę za wysoki. Teraz musimy być cierpliwi i nie wpadać w panikę. W środę w meczu przeciwko Manchesterowi City znowu damy z siebie wszystko.

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły