RBLipsk.pl
Aktualności

Kontrakt Szoboszlaia przedłużony

Kontrakt Szoboszlaia przedłużony
fot. © rbleipzig.com

Kontrakt Dominika Szoboszlaia został przedłużony do 2026 roku.

Szoboszlai przyszedł do Lipska w styczniu 2021 r., jednak sporo czasu stracił z powodu kontuzji. Teraz zawodnik wraca do treningów z całą drużyną.

„Oczywiście, wyobrażałem sobie, że pierwsze sześć miesięcy w RB Lipsk będzie inne. Celem była pomoc drużynie w drugiej połowie sezonu, co niestety nie wyszło. Rana została już zagojona i w nowym sezonie będę mógł grać”.

„Od pierwszego dnia czułem w klubie pełne wsparcie i zaufanie. Wcześniejsze przedłużenie kontraktu to znak i podkreśla, że chcemy wspólnie w dłuższej perspektywie odnosić sukcesy” - powiedział Szoboszlai po podpisaniu nowej umowy. 

„Wcześniejsze przedłużenie kontraktu jest z pewnością trochę nietypowe, jeśli zawodnik jeszcze nie zagrał w klubie, ale to ważny sygnał, że Dominik Szoboszlai będzie w najbliższych latach centralną postacią w RB Lipsk. W związku z tym szybko się dogadaliśmy, aby przedłużyć kontrakt do 2026 r. Dominik to wyjątkowy talent, z którym będziemy świetnie się bawić od nowego sezonu” - dodał Florian Scholz, dyrektor ds. Sportu.

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły