RBLipsk.pl
Bundesliga

Konferencja prasowa przed meczem z Werderem Brema

Konferencja prasowa przed meczem z Werderem Brema

W sobotnie popołudnie RB Lipsk zmierzy się na własnym stadionie z Werderem Brema. Julian Nagelsmann ma nadzieję, że jego zawodnicy powrócą na fotel lidera (przynajmniej do niedzieli).

Werder Brema

„Nasz ostatni mecz z Werderem nie był spacerkiem. Nie można ich lekceważyć, niezależnie od tego na jakim miejscu w tabeli się znajdują. Werder gra atrakcyjny futbol i dobrze radzi sobie w pojedynkach z czołówką tabeli. Mimo wielu przeciwności losu w tym sezonie starają się grać swoją piłkę.”

Drużyna

„Zaczynamy wdrażać moje pomysły na grę o wiele lepiej niż na początku sezonu. Wciąż jednak mamy słabsze okresy gry i musimy to wyeliminować. Przeciwko Bayernowi graliśmy znacznie lepiej niż przeciwko Gladbach. W tym tygodniu jestem zadowolony z treningów. Chłopcy mocno pracowali. Remis z Bayernem nas podbudował. Mój zespół ma duży potencjał, którego jeszcze nie osiągnęliśmy.”

Tyler Adams nadwyrężył łydkę i będzie musiał opuścić kilka następnych spotkań.

Marcel Sabitzer

„Marcel doskonale sobie poradził na pozycji typowej "szóstki". Gracz ofensywny na tej pozycji daje nam dużo możliwości. Taka pozycja na boisku daje pełniejszy obraz gry. Marcel zawsze dobrze wykonuje moje polecenia na boisku niezależnie od pozycji, którą mu przydzielę.”

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły