RBLipsk.pl
Bundesliga

Tedesco przed meczem z SC Freiburg: „W sobotę chcemy zdobyć trzy punkty”

Tedesco przed meczem z SC Freiburg: „W sobotę chcemy zdobyć trzy punkty”
fot. © rbleipzig.com

Domenico Tedesco wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z SC Freiburg.

Domenico Tedesco na temat…

…posiadania pełnej kadry:

Możesz robić co w twojej mocy z obciążeniami treningowymi, a lekarze i fizjoterapeuci również mogą dawać z siebie wszystko, ale czasami możesz mieć po prostu pecha jako zawodnik.

Ogólnie rzecz biorąc, wysiłki sztabu szkoleniowego i odpowiednia rotacja składem przynoszą efekt, z którego jesteśmy zadowoleni.

…drużyny SC Freiburg:

Freiburg jest niezwykle niebezpieczny i to nie tylko ze stałych fragmentów gry. Ciężko pracują i zasłużenie znajdują się w górze tabeli. W ciągu ostatnich lat stali się solidną drużyną i są trudno do pokonania. Klub jest bardzo dobrze zarządzany we wszystkich dziedzinach.

Poświęcamy więcej czasu na analizę stałych fragmentów gry Freiburga niż w przypadku innych drużyn. Od wielu lat są pod tym względem doskonali.

…trenera Christiana Streicha:

Staram się uczyć od wielu trenerów. Kiedy mówimy o Freiburgu, nie sposób uniknąć osoby Christiana Streicha. To mówi o tym, co klub i trener razem osiągnęli. Fakt, że pracują razem od ponad 10 lat, świadczy o ich jasnym planie. 

Dzięki ich doskonałej pracy klub może teraz skupić się na różnych celach. To imponujące, co osiągnęli. Udało im się zostać czołową drużyną Bundesligi. 

To kolejny ważny mecz. Przed nami jeszcze dużo pracy i jeszcze niczego nie osiągnęliśmy. Zespół wciąż jest głodny, co jest ważne. W sobotę chcemy zdobyć trzy punkty.

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły