RBLipsk.pl
Bundesliga

Konferencja prasowa przed meczem z Herthą BSC

Konferencja prasowa przed meczem z Herthą BSC
fot. © youtube.com/channel/UCkZwB4IGoNBvRmVT2gaO4XA

Julian Nagelsmann wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Herthą BSC.

Julian Nagelsmann o…

…regeneracji i przygotowaniach

"Nie będziemy już więcej obciążać chłopaków po meczu z Liverpoolem. Zamiast tego omówimy tylko kilka ogólnych rzeczy. Oglądaliśmy oczywiście wtorkowy mecz i wyciągniemy z niego wnioski. Nasi analitycy przygotowali również informacje na temat Herthy”.

„Mamy nadzieję że pojedziemy do stolicy z dobrym pomysłem, na to, co będziemy robić. Chcemy dalej odnosić sukcesy w lidze i umacniać naszą dobrą pozycję. W dobrych nastrojach pojedziemy do Berlina. Dzięki wygranej możemy zbliżyć się do Bayernu i utrzymać na dystans drużyny za nami".

…sytuacji w Herthcie

„Stali się solidniejsi pod okiem Pála Dárdaia. Ten sezon zdecydowanie nie idzie tak, jak sobie wyobrażali. Ogólnie rzecz biorąc, nie grają zbyt dużo piłką w meczach, grają agresywnie i robiąc to, udaje im się zaburzyć rytm swoich przeciwników. Musimy to wytrzymać pod względem fizycznym”.

„Zawsze mówiłem, że Matheus Cunha to świetny zawodnik i świetny napastnik. Może być trochę niecierpliwy w pewnych sytuacjach. W Lipsku miał dużo konkurencji i nie miał tyle czasu na boisku, ile by sobie życzył, więc wyjazd do Berlina był dla niego odpowiedni. Nawet jeśli w ostatnich jedenastu meczach jest bez bramki, nie możemy go w spokoju. Wiemy o jego jakości, jest dobry technicznie i ma dobre wykończenie, czy to prawą, lewą nogą, czy głową”.

„Wnieśli do Berlina wiele doświadczenia za sprowadzeniem Samiego Khediry. Jego energia działa na kolegów z drużyny. Jest jednak kimś więcej niż tylko liderem, jest także zagrożeniem bramkowym z pozycji pomocnika, gdy jest w pełni sił. Sami jest naprawdę refleksyjnym i miłym człowiekiem. To inteligentny facet, który potrafi pokierować młodych zawodników we właściwym kierunku. Jest wzorowym profesjonalistą, we wszystkim, co robi”.

Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły