RBLipsk.pl
Bundesliga

Konferencja prasowa przed meczem z Bayernem

Konferencja prasowa przed meczem z Bayernem

W najbliższą niedzielę, o 18, Die Roten Bullen zmierzą się w Monachium, na Allianz Arenie, z Bayernem. Zespół prowadzony przez Nagelsmanna chce odzyskać prowadzenie w tabeli po szlagierowym spotkaniu.

Trener Julian Nagelsmann na konferencji prasowej przed najbliższym meczem z Bayernem Monachium opowiedział o planach na najbliższy mecz oraz możliwym wyjściowym składzie.

Plan gry

„Dobry pomysł nie wystarczy. Kiedy grasz przeciwko Bayernowi są fragmenty meczu kiedy możesz jedynie reagować na to co dzieje się na boisku – nie ma to wiele wspólnego z realizacją wyznaczonych przed meczem celów. Przygotowaliśmy zawodników na różne warianty gry.”

Forma Bayernu

„Bawarczycy wrócili do swojego normalnego grania w piłkę. Radzą sobie znakomicie. Aktywnie się bronią i zmuszają Cię do popełnienia błędów. Moi zawodnicy muszą dać z siebie 100% a to i tak może nie wystarczyć. Liczymy też na to, że Bayern będzie miał gorszy dzień.”

Postawa zespołu

„Wiadomo, że gdybyśmy uzyskali lepszy wynik we Frankfurcie to do Monachium byśmy jechali bardziej pewni. Robimy wszystko co w naszej mocy żeby wrócić do naszej optymalnej formy i do wygrywania. Chcemy wzmocnić naszą pewność siebie dobrymi wynikami. Mam nadzieję, że to, że nie jesteśmy faworytami dobrze wpłynie na zawodników.”

Olmo i Angeliño

„Obaj dobrze zagrali w ostatnim spotkaniu. Angeliño może rozpoczynać nasze ataki skrzydłem, bo oprócz zadań defensywnych świetnie radzi sobie z ofensywą. Dani Olmo jest niezwykle utalentowanym zawodnikiem ze świetną techniką. Kluczem do wygranej z Bayernem będzie przewaga jakościowa w środku boiska.”

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły