Strona obecnie nie jest regularnie aktualizowana z powodu braku pełnej redakcji. Chcesz pomóc? Dołącz do nas

RBLipsk.pl
Liga Mistrzów

Konferencja prasowa Markusa Krösche

Konferencja prasowa Markusa Krösche
fot. © rbleipzig.com

Markus Krösche na konferencji prasowej opowiedział o meczu z Paris Saint-Germain, występach poszczególnych zawodników w meczu z Atlético i potencjalnych wzmocnieniach RB Lipsk.

Markus Krösche o…

…meczu z Paris Saint-Germain

„PSG ma wielu kapitalnych zawodników, nie ma co do tego wątpliwości. Mają wielu szybkich zawodników, którzy są mocni w pojedynkach jeden na jeden i dobrze to wykorzystują. Wszyscy jednak nie mogą się doczekać meczu, a zawodnicy chcą osiągnąć jak najlepszy wynik zespołowy i każdy musi dążyć do granic swoich możliwości”.

„Jestem pewien, że Julian Nagelsmann opracuje właściwy plan, który da nam szansę na wygranie meczu. Zrobimy wszystko, aby dojść do finału i będziemy walczyć do samego końca!”

…Upamecano

„Upa rozegrał kapitalny mecz z Atlético Madryt. Jest niezwykle utalentowanym i interesującym zawodnikiem i cieszymy się, że przedłużył tutaj kontrakt i postanowił pomóc nam kontynuować naszą drogę do sukcesu”.

„Widać, jak wiele korzysta z planowania swojej przyszłości. Teraz może w pełni skupić się na grze w RB Lipsk. Podobnie jak reszta drużyny, jest bardzo zadowolony, że gramy w półfinale Ligi Mistrzów”.

…Angeliño

„Tak jak wszyscy w zespole, Angeliño rozegrał świetny mecz przeciwko Atlético. Czuje się dobrze w RB Lipsk i kilka razy mówiliśmy, że chcielibyśmy go tu zatrzymać. Rozmawiamy z Manchesterem City i szukamy sposobu, w jaki możemy to zrobić”.

…Adamsie

„Tyler ma ogromny potencjał i fantastyczną osobowość jak na kogoś w jego wieku. Jest ważną częścią naszego zespołu będziemy wiązać z nim przyszłość. Jest wyjątkowym zawodnikiem, który bardzo szybko zamienił MLS na Bundesligę”.

…potencjalnych wzmocnieniach RB Lipsk

„Chcielibyśmy pozyskać zawodnika do ataku, a na rynku jest kilku interesujących zawodników. Jednak najważniejsze dla nas są umiejętności, które zawodnik wniósłby do klubu i jak mógłby pomóc nam osiągnąć nasze cele”.

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły