Strona obecnie nie jest regularnie aktualizowana z powodu braku pełnej redakcji. Chcesz pomóc? Dołącz do nas

RBLipsk.pl
Aktualności

Komentarze po meczu z TSG 1899 Hoffenheim

Komentarze po meczu z TSG 1899 Hoffenheim
fot. © rbleipzig.com

Julian Nagelsmann

„Mieliśmy szczęście, że nie rozpoczęliśmy meczu od utraty gola. Później wykonaliśmy dwa szybkie ciosy. Nie mieliśmy szczęścia do strzelenia trzeciej bramki. Hoffenheim wywierało na nas dużą presję. Mieliśmy szczęście i zasłużyliśmy na wygraną”.

„To dla nas ważne punkty, jesteśmy o krok od zapewnienia sobie gry w Lidze Mistrzów. Chcemy wykorzystać tę szansę!”

Dani Olmo

„Jestem szczęśliwy, że ustrzeliłem dzisiaj mój pierwszy dublet dla RB Lipsk. Ważniejsza jest jednak wygrana, z tego cieszę się bardziej. Daje to nam przewagę przed kolejnymi meczami. Chcemy wygrać wszystkie mecze, zdobyć dziewięć punktów i dotrzeć do Ligi Mistrzów!”

© RB Leipzig

Kevin Kampl

„Hoffenheim wywarło na nas dużą presję i mieliśmy małe problemy z wejściem w mecz. Później byliśmy efektywni i wykorzystaliśmy nadarzające się szanse. To było niezwykle ważne!”

„Przede wszystkim liczą się trzy punkty, nie ważne, w jakim stylu są zdobyte. Chcemy zagrać w Lidze Mistrzów w następnym sezonie. Mieliśmy okazję wywrzeć presję na konkurencji i to się udało”.

Lukas Klostermann

„Najważniejsze było przywieźć do Lipska trzy punkty. Chwilami graliśmy bardzo dobrze, ale czasami wkradał się chaos. W ogólnym rozrachunku nasza chęć gry i postawa się sprawdziły – zasłużyliśmy na zwycięstwo”.

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły