RBLipsk.pl
Bundesliga

Komentarze po meczu z SC Paderborn

Komentarze po meczu z SC Paderborn
fot. © rbleipzig.com

Kevin Kampl

„Jesteśmy poddenerwowani ilością kontuzji, czerwone kartki również nie były nam potrzebne. Trzy punkty byłyby ogromnym krokiem w kierunku kwalifikacji do Ligi Mistrzów”.

„Rywale zagrali dobrze w przewadze, ale nic nie usprawiedliwia straty punktów”.

Julian Nagelsmann

„Jeden punkt to dla nas za mało. W pierwszej połowie nie graliśmy dobrze, ale mimo wszystko wykazywaliśmy pasję i energię. Oczywiście po czerwonej kartce gra była trudniejsza”.

„Wiedzieliśmy, że Paderborn może zagrozić naszemu celowi. Zasłużyli na ten remis. Musimy zagrać znacznie lepiej w piątek przeciwko Hoffenheim”.

Patrik Schick

„Oczywiście jesteśmy ogromnie rozczarowani tym wynikiem. Możemy być szczęśliwi, że zespoły za nami również straciły punkty - to jedyny pozytyw”.

„Nadal mamy dobrą pozycję wyjściową, aby zakwalifikować się do Ligi Mistrzów i musimy dać z siebie wszystko w nadchodzących tygodniach, aby osiągnąć ten cel. Musimy wygrać mecz z Hoffenheim”.

Lukas Klostermann

„Czerwona kartka była niepotrzebna, tak samo jak stracona bramka w doliczonym czasie gry. Mieliśmy dużo szans na to, żeby podwyższyć wynik, więc rezultat jest trudny do przyjęcia. Nasze wyniki po powrocie do gry są nierówne i mamy nadzieję wrócić do zwyciężania”.

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły