RBLipsk.pl
Bundesliga

Komentarze po meczu z Bayerem: „Niezwykle ważne punkty”

Po wygranym 1:0 meczu z Bayerem 04 Leverkusen swoimi wypowiedziami podzielili się Julian Nagelsmann, Péter Gulácsi, Kevin Kampl i Tyler Adams.

Julian Nagelsmann

„Ogólnie rzecz biorąc występ moich podopiecznych bardzo mi się podobał. W pierwszej połowie mieliśmy dużo wygranych piłek, które mogliśmy wykorzystać bardziej efektywnie. W przerwie podjęliśmy decyzję o bardziej kompaktowej grze. Broniliśmy bardzo dobrze i raczej graliśmy bezpiecznie. Była jedna akcja, w której było niebezpiecznie pod naszą bramką, ale Péter świetnie wybronił w tej sytuacji”.

„Oczywiście zawsze jest wygodniej prowadzić większą liczbą bramek. Leverkusen wykonywało ofensywne zmiany, ale nasza obrona była szczelna. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo”.

Péter Gulácsi

„To było dla nas bardzo ważne zwycięstwo. Po irytującej porażce z Mainz chcieliśmy wrócić na drogę sukcesów. To jest dokładnie to, co zrobiliśmy. Jeśli spojrzymy na stworzone szanse, zasłużyliśmy na zwycięstwo. To niezwykle ważne zdobyte punkty przeciwko bezpośredniemu przeciwnikowi”.

„Nie miałem dzisiaj za dużo pracy. Bardzo ważne było zachować czyste konto. Broniliśmy dobrze jako drużyna i nie pozwoliliśmy na zbyt dużo rywalowi. Ze swojej strony cieszę się, że wykonałem dobrze swoją robotę i miałem wkład w to zwycięstwo”.

Kevin Kampl

„To był świetny mecz jako drużyna. Aktywnie broniliśmy i nie pozwoliliśmy Bayerowi na zbyt dużo. Niezwykle ważne było, żebyśmy zareagowali po zeszłotygodniowej porażce. Zrobiliśmy to i zasłużyliśmy na wygraną”.

Tyler Adams

„W Bundeslidze nie ma łatwych meczów. Zwłaszcza kiedy spotykasz się z takim zespołem jak Bayer. Po porażce z Mainz trener zwracał nam uwagę na ogromne znaczenie wyniku tego spotkania”.

„Leverkusen to bardzo silny fizycznie zespół. Jestem zadowolony ze zwycięstwa, szczególnie że mierzyliśmy się z bezpośrednim konkurentem w tabeli. Byliśmy skupieni, świetnie komunikowaliśmy się na boisku i strzeliliśmy wspaniałego gola. Parady Pétera pod koniec spotkania były niesamowite. Wiemy, że możemy polegać na nim w takich momentach”.

Dodaj komentarz

Podobne artykuły
„Urządziliśmy pokaz sztucznych ogni” – wypowiedzi po meczu z Club Brugge

„Urządziliśmy pokaz sztucznych ogni” – wypowiedzi po meczu z Club Brugge

Wypowiedzi po wygranym 5:0 meczu z Club Brugge udzielili Achim Beierlorzer, Kevin Kampl, Emil Forsberg i André Silva.

  • Liga Mistrzów
  • 0
Marsch i Gulácsi z pozytywnymi wynikami testu na koronawirus!

Marsch i Gulácsi z pozytywnymi wynikami testu na koronawirus!

Jesse Marsch uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Szybki test Pétera Gulácsiego również dał pozytywny wynik.

  • Aktualności
  • 0
Jesse Marsch po meczu z TSG 1899 Hoffenheim: „To był nasz najgorszy występ w sezonie”

Jesse Marsch po meczu z TSG 1899 Hoffenheim: „To był nasz najgorszy występ w sezonie”

Jesse Marsch, Willi Orban i Péter Gulácsi udzielili komentarzu po przegranym 2:0 meczu z TSG 1899 Hoffenheim.

  • Bundesliga
  • 0
Jesse Marsch po meczu z PSG: „To był krok we właściwym kierunku”

Jesse Marsch po meczu z PSG: „To był krok we właściwym kierunku”

Jesse Marsch, Konrad Laimer, Péter Gulácsi, Christopher Nkunku i Dominik Szoboszlai udzielili wypowiedzi po wczorajszym meczu z Paris Saint-Germain.

  • Liga Mistrzów
  • 0