Strona obecnie nie jest regularnie aktualizowana z powodu braku pełnej redakcji. Chcesz pomóc? Dołącz do nas

RBLipsk.pl
DFB-Pokal

Komentarze po meczu z 1. FC Nürnberg

Komentarze po meczu z 1. FC Nürnberg
fot. © rbleipzig.com

Przedstawiamy wypowiedzi po meczu z 1. FC Nürnberg, głos zabrali: trener Julian Nagelsmann, zawodnik meczu Tyler Adams, debiutujący Hwang Hee-chan i strzelec jednej z bramek Yussuf Poulsen.

Julian Nagelsmann

„Jeżeli nie wejdziesz dobrze w mecz możesz mieć problemy, pokazały to piątkowe mecze. Jeśli wejdziesz dobrze w grę jako faworyt i przejmiesz prowadzenie przeciwnik traci swoją wiarę w zwycięstwo. Oczywiście jeśli przeciwnik zaczyna grać lepiej odzyskuje wiarę. Nie chcieliśmy na to pozwolić. Ciesze się ze strzelonych bramek. To cenne i ważne na przyszłość”.

„Weszliśmy dobrze w mecz. Postawa drużyny była dobra, a chłopcy byli w świetnych humorach. Jeśli chodzi o grę zawodników to mam kilka uwag. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo”.

Tyler Adams

„Dzisiejsze zwycięstwo było fantastyczne. Weszliśmy w pierwszy mecz nowego sezonu dobrze przygotowani i mieliśmy jasno określony plan, który wdrożyliśmy w życie. Mecze w Lidze Mistrzów dały nam więcej pewności siebie i pokazaliśmy to na boisku. Zespół świetnie współpracował. Każdy wykonał swoją pracę. Mamy wysokie standardy i chcemy nadążać za najlepszymi zespołami. Naszym celem jest, aby pod koniec sezony wyprzedzić ich na szczycie i zdobyć tytuł. Musimy ciężko pracować przez cały sezon”.

Hwang Hee-chan

„Jestem bardzo zadowolony z mojej gry i oczywiście z pierwszego gola. Przede wszystkim jestem szczęśliwy, że mogłem dziś pomóc zespołowi. Wykorzystałem przerwę między sezonami i ciężko trenowałem”.

Yussuf Poulsen

„Był to bardzo dobry mecz i osiągnęliśmy dobry wynik. Jestem zadowolony ze swojego gola. Nie jesteśmy jeszcze w stu procentach w rytmie meczowym, ale jako zespół pracowaliśmy wyjątkowo dobrze. Pod koniec meczu liczyliśmy na spokojniejszą grę, ale jesteśmy gotowi na start Bundesligi”.

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły